Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Tüp bebek başarı hikayeleri ; İnanmak ,sabretmek ,güçlü olmak en önemlisi

Tüp bebek başarı hikayeleri  ; İnanmak ,sabretmek ,güçlü olmak en önemlisi

Öncelikle çok teşekkür ederim

Biz tüp bebek yapmaya karar vermiştik, kolay bir karar değildi..12 yıl olmuştu evleneli,ama yine de yılmadık. paramızı,iznimizi ayarlamaya başladık ,bu yüzdende kafam çok rahatlamıştı.Hani normal yolla olmuyor ya zaten tüple bi şekilde olacak yani 3 defa aşılama yaptırdım olmadı..kısmet değilmiş dedik aklımızda bebek falan yok  o an.günüm geçiyor, değişiklik hissetmiyorum,daha doğrusu anlayamıyorum çevrem acaba mı diyor? soruyorlar, mide bulantısı halsizlik var mı yok o tür şeyler bende eşim zorla kan tahlili yaptırdı. Yoktur dedim sen Allahın işine ne karışıyorsun belki vardır dedi, ümitlenmesini hayal kırıklığına uğramasını istemiyordum aslında .Sabah verdim akşam çıkar  sonucu dediler eşim saat başı laboratuvarı aramaya başladı ve….

saat 6 oldu, laboratuarı aradım,sonucu söylemedi gelmeniz gerekiyor doktorun görmesi gerek dedi…Bende o zaman jeton düştü,hemen gittik. 

yanımda  en yakın arkadaşım vardı,sonuca baktı doktor “gebelik var” dedi.

O an oraya düşüp bayılmadım ya

Başladım ağlamaya…ordakilerde bebeği istemiyorum sanmışlar ağlamaya başlayınca arkadaşım ağlıyor ben ağlıyorum hemen eşimi aradık söyledik oda başladı ağlamaya o akşam evimiz doldu taştı mutluluğumuzu herkesle paylaştık o heyecanımı şuan tekrar yaşadım yazarken

Benimle  yazışmak,dertleşmek isteyen olursa elimden geleni yaparım

teşekkürler…

asumanonkol

 

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilir ve daha uygun koşullarda tedavi olabilirsiniz.

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ