Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Lady Q Ovulasyon/ Yumurtlama Testini ÇİDER den alın.

Lady Q Ovulasyon/ Yumurtlama Testini ÇİDER den alın.

Lady Q Ovulasyon/ Yumurtlama Testini ÇİDER den alın.

 

Sebepsiz Kısırlık yaşayan hastalar için yumurtlama takibi çok önemlidir. Hiç bir sorunu olmayan ama gene de hamile kalamayan bayanlar için LadyQ tükrükle yumurtalama takibi (ovulasyon) testini öneriyoruz. Artık bu testi ÇİDER den temin edebilirsiniz.

Hamile kalmak isteyen kadınların dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Yumurtlama dönemini iyi takip etmek de bunların başında geliyor.
Doğurganlık dönemi :Bu dönemde yumurtlama yoktur. İstatistik olarak bir kadının periyodunun içinde beş doğurgan gün vardır.
Geçiş Dönemi: Ovulasyondan (yumurtlama) önceki 3 gündür. Sperm rahimde 72 saat yaşayabildiği için bu 3 günlük süre içinde cinsel ilişkinin hamileliğe sebep olabilme oranı %20 ila %30 arasındadır.

Doğurganlık Dönemi ( Fertil Dönem) : Ovulasyonun (yumurtlama) olduğu iki gün.

Normalde 28 günde bir mensturasyon (regl-adet) olan bir kadının ovulasyon günü, regl gününün başlangıcından itibaren 14. gününde başlar. Ancak tüm kadınlar 28 günde bir regl olmaz. Bu durum birçok kadında değişiklik gösterebilir. Son yıllarda yapılan araştırmalar kadınların 23 ila 35 günde bir regl olduğunu bildirmekte. Ayrıca yumurtlama hormon dengesine bağlı olarak gerçekleşir. 28 günde bir de olsa 14. gün ovulasyon (yumurtlama) mutlaka gerçekleşir demek doğru değildir. Bu hormon dengesini stres, sigara, beslenme şekli (hormonlu gıdalarla beslenmek de hormonları etkiler), obezite kullanılan ilaçlar ve enfeksiyonlar değiştirilebilir. Bu etkenlerin kadınların hayatında mutlaka olduğunu düşünürsek her kadın için her ay farklı zamanlarda yumurtlama gerçekleşebilir. 5. günde- 24. günde bile yumurtlamaolan kadınlar vardır.Üstelik her ay bile farklılık gösterebiliyor.
Hamile kalmak istiyorsanız size özel olan bu günleri belirlemek ve bu günlerde cinsel ilişkiye girmek gerekir.

Sadece yumurtlama yeterli değil!

Yumurtlama tek başına hamile kalmak için yeterli bir nokta değildir. Diğer faktörlerin de pozitif olması (sperm kalitesi, canlılığı, uterus duvarının kalınlığı vb. ) gerekir.Yumurtlamayı sabit tutup diğer faktörlerin pozitif olması için birkaç aylık süreye ihtiyaç olabilir.
Bir kadın, yalnızca yumurtlama gününde hamile kalmaz. Kadının yumurtası olgunlaşıp çatladıktan 24 saat sonra vücuttan atılır. Çatlama anından atılana kadar geçen sürede spermle karşılaşır ve döllenme gerçekleşirse gebelik oluşur.
Spermin 72 saat yaşayabildiği biliniyor, dolayısıyla yumurtlama öncesindeki 72 saat aralığında gerçekleşen bir ilişkide hamile bırakabilir. Sadece bu dönemlerde kondom kullanarak gebelikten korunabilirsiniz .(İdrarla bakılan ovulasyon testlerini kesinlikle gebelikten korunmak amaçlı kullanmamalısınız. Sadece Lady q geçiş ve fertil dönemi gösterir. Bu yüzden ladyQ yu aynı zamanda gebelikten korunmak amaçlı kullanabilirsiniz.)

2 yıl geçti hamile kalamadınız ama aşılama henüz yaptırmadınızsa ,
Gün takibi ve doktor kontrolunda hamile kalmaya çalışıyorsanız ,
Sebepsiz infertiliteniz var ise ,
Hiçbir sorununuz olmadığı halde hamile kalamıyorsanız
Polikistik over sendromlu bir hasta iseniz
Bir çocuğunuz var ama ikinciye hamile kalamıyorsanız

LADY Q  ile Ovulasyon   ( Yumurtlama)  Testi;

1…Östrojen hormonunuzdaki değişiklikleri takip eder, Aynı zamanda bu özelliği yumurtanızın yeterli büyüklüğe ulaştığınızdan emin omanızı sağlar. Hormon ilaçlarına gerçekten ihtiyacınız var mı? Bunu tesbit etme şansınızı yakalarsınız. Buda size ve hekiminize tedavide zaman kaybını önlemenizde yardımcı olur. Bir ay içinde düzenli baktığınızda teste istenilen görüntüler elde edilemiyorsa mutlaka bir hekime başvurmanızı ve gerekli tedaviye başlamınızı öneriyoruz.

2….Lady q sadece Tükürüğünüz bu dönemleri belirlemek için yeterlidir.Her yerde, daha steril, idrarla uğraşmadan test yapma avantajı sunar.

3….Lady q ile hamile kalabileceğiniz bir ayda toplam 5 günün tamamını görebilirsiniz.Buda diğer testlere göre olasılığı artırır.(İdrarla bakılanlar sadece yumurtlamadan 24-36 saat öncesinde sadece bir günlük pozitiflik veren ve belirli sayıda yapılan testlerdir.)

4…..Lady q Sınırsız Sayıda test yapmanıza olanak sağlar. Değişken olan yumurtlama gününüzü kaçırmak gibi durumla kesinlikle karşı karşıya kalmazsınız.Üstelik takip eden diğer aylarda da İhtiyaç duyarsanız testiniz bitti diye endişeye kapılmaya gerek kalmadan Bir yıl istediğiniz kadar test yapabilirsiniz.

 

Lady Q yu nasıl temin edeceğim ?

LadyQ yu aşağıdaki formu doldurarak birimle iletişim kurabilir  ve havalenizi yaparak kargo ,posta ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz.

LadyQ nun fiyatı ne kadar?

Lady Q nun fiyatı  kdv dahil 189 TL dir. Kargo ücreti size aittir. 10TL + eklenmektedir.  dir.

Lady Q ödemesini nereye havale yapacağım?

Aliye Sibel Tuzcu ÇİD Sağlık ve Yayıncılık Hizmetleri
Garanti Ataşehir Şubesi
IBAN  :   TR41 0006 2000 3910 0006 2951 71

Kaç günde elimde olur .

İki -üç gün içinde elinizde olur.

……
Havale yaptıktan sonra info@cocukistiyorum.com   mail adresine dekontu yolladığınızda ürün kargoya verilecektir. İletişim : 0541 2609802   .telefonu çaldırmanız yeterlidir. Size  geri dönülecektir.

..
Lady Q Ovulasyon/ Yumurtlama Testini ÇİDER den alın.

..
Aşağıdaki videodan  Lady Q ovulasyon testinin  kullanımını izleyebilirsiniz.

Ovulasyon dönemi nasıl işler.? Ovulasyon döneminin oluşumunu buradan izleyebilirsiniz.

.

 

Lady Q  yu  temin etmek isterseniz Bu forma telefon  isim ve adres yazmanız yeterlidir. Bu form ile bize ulaşabilirsiniz.

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
BİR YORUM YAZ