Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Çocuksuz çiftler bu süreci birbirlerini daha iyi anlama ve tanıma süreci olarak görmeli..

Çocuksuz çiftler bu süreci birbirlerini daha iyi anlama ve tanıma süreci olarak görmeli..

Çok değerli Sibel Hanım ben 13 haftalık hamileyim.Rabbimin bir mucizesi bu. Adresime gönderdiğiniz e-mailler İçin ayrıca doğum günümü kutladığınız için teşekkürler. images (4)

Eşimin tahlilinde Kruger 3 idi ve hareket 0 idi. Bize aşılama dahi olmaz sadece tüp bebekte şansınız var denildi. Bizde çocukistiyorum.com üye olup tüp bebek kuralarına katılmaya karar verdik. Üye olduktan 15 gün sonra mutlu haberi öğrendik. Doktor bize ocak ayında sürpriz hamileliklerin olabileceğini sperm hücrelerinin ocak ayının soğuğundan dolayı hareketlerinin arttığını söyledi. Rabbim hayırla tamamlamayı nasib etsin. Rabbim bu hasreti ancak çekebileceği kullarına veriyor. Diğer insanlara çocuk sahibi olmanın ne kadar büyük bir mucize olduğunu anlamaları için. Biz hiç umudumuzu kaybetmedik. Evliliğimiz daha da güçlendi. Birbirimize daha da bağlandık.

Çocuk sahibi olamamak evliliği mutsuzluğa götüren bir faktör değildir. öyle olsaydı çocuklu ailelerin neden boşandıkları sorusu cevapsız kalırdı. Çocuksuz çiftler bu süreci birbirlerini daha iyi anlama ve tanıma süreci olarak görmeli ve kendileri için hayırlı olanı dilemelidirler. Umudunu kaybeden herşeyini kaybetmiş demektir.

Selamlar…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ