lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Öncesinde 5 senelik bir mücadelem var mutlu haberi aldım

Öncesinde 5 senelik bir mücadelem var mutlu haberi aldım

Öncesinde 5 senelik bir mücadelem var mutlu haberi aldım

Merhaba Sibel Hanım

Ben 29 yaşındayım . AMH en son bir sene önce  0.070 idi. Üçüncü tüp bebeğimde yeni hamilelik haberi aldım. Tedavi randevumu sizden almıştım. Mutlu haberi size de vermek istedim.

Öncesinde 5 senelik bir mücadelem var .İki denemem daha oldu. Yumurtalar döllenmedi . Sonrasında bir adet transfer oldu ama tutunmadı. Sonrasında açık myom ameliyatı oldum.   Histereskopi yapıldı.

Üçüncü tüp bebeğimde 6 yumurta  çıktı. Son güne 2 si kaldı. Dondurulması gerekti. Sonra ben Corona oldum. 4 Ay bekledim. Bu dönemde çok yıprandım.
Bu dönemde yaşam tarzında önemli değişiklikler  yaptım. Transferden bir sene önce kilo vermeye başladım . 12 kilo kadar verdim .Sağlıklı beslenmeye çalıştım.Kızartmalardan uzak durdum.

Her sabah köy yumurtası yedim 2 tane,et ağırlıklı beslendim, gün içinde 2.5 litre su içtim.Ceviz badem fındık,kabak çekirdeği taze sıkılmış havuç suyu gibi. Çerezler  kavrulmamış  çiğ idi, protein ağırlıklı beslenme doktorum önerdi.

Tüp bebek transferinden sonra ,bazen kasıklarımda ağrı, gögüslerimde ara arar dolgunluk oluyordu ama devamlı değil.Demek hamilelik belirtisi imiş.O kadar heyecanlıyım ki. Bundan sonraki dönem için tavsiyeleriniz varsa alabilirim.

Sevgilerimle

 

Bizi  instagram ve  facebooktanda takip edin

 

Öncesinde 5 senelik bir mücadelem var mutlu haberi aldım konusunu okuyanlar aşağıdaki konuları da incelediler;

Yumurta ve Sperm Sağlığı için Öneriler -1-

Yumurta ve Sperm Sağlığı için Öneriler -2-

Yumurta ve Sperm Sağlığı için Öneriler -3-

 

Tüp bebek tedavileriniz ile ilgili Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilirsiniz.

 

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ