lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Anne adaylarına uğur kolyesi hediyemiz var.

Anne adaylarına uğur kolyesi hediyemiz var.

Anne adaylarına uğur kolyesi hediyemiz var.

Tüp Bebek Tedavileri Motivasyon Günleri

Merhaba sevgili dostlar ;

Anne adaylarına uğur kolyesi hediyemiz var. Çocuk İstiyorum sitesinin özgün olmasının  sebebi sadece yaşadıklarımdan ve duyduğum eksikliklerden kaynaklanmasıydı. Aynı şeyleri başkaları da yaşamıştı ama ben kendi ifademle yazıya  dökmüş ve dökmekle kalmayıp herkes için çözüm yoluna gitmeyi seçmiştim. Hepsi yaşadığım  ve araştırdığım asla yabancı olmadığım konulardı. Bu yüzden sitedeki her şeye hakimdim yani çekirdekten yetişmiştim.

Konular asla bitmedi ve bitmeyecek elbette. Dile kolay ben 22 yıl oradan orada dolanmış ve tırnaklarımla kuyu kazmıştım, bir o kadar sene de yaşanan tecrübeleri bıktırmadan anlatmak gerekiyordu .
Bu iki üç hafta boyunca tıbbı tüp bebek bilgilerinin dışında biraz bunlara da değinecegim..Hoş,nostaljik ve eğitici bir zaman geçireceğimizi düşünüyorum.. biraz hoşça vakit geçirerek..Çünkü sıkıcı olmaktan hiç hoşlanmıyorum..
BİRİNCİSİ  :SİZE HEDİYEM VAR ;ÇEKİLİŞ VAR 🙂
Geçenlerde  evde elime 21 yıldır sakladığım bir kutu geçti. Evet benim 21 yıldır sakladığım şeyler var. 🙂 İçinde kızım doğmadan önce enerjisine çok inandığım  ve dolu dolu aldığım doğal taşlar vardı .Onlarca kırıktaş yada yuvarlak kesim kolyeler,bilezikler sadece taş vs vs…. bazen hepsini bazen tek tek takıp enerjimi  ve öz güvenimi yükseltmeye çalışmıştım.

Sonra neden bunlar hala bende duruyor diye düşündüm.Tabi ki çok değerliydi ve anıları vardı,özlem ve bekleyiş ve sabır vardı..Ben bunları kullandım ,şimdi  başka anne olmak isteyenlerde kullanabilir diye kafa yordum.Nasıl birşey yaparsam daha çok insan ulaşı


Şu anki ortamımız nedeni ile  hemen olmaz ama  MAYIS VE HAZİRAN AYLARINDA  tedaviye başlayacak  arkadaşlarımız için ;
rım diye düşündüm.  Sonunda ortaya bir şey çıkardım. Ve yaptığım şekilde en az 100 anne adayına ulaşabileceğimi fark ettim. Taşlar o kadar çok yanii..:)  Nuray’ la oturduk ve size ilk etapta 35 tane kolye yaptık.  Bunları nasıl verelim diye düşündük.

Tüp bebek Danışman Doktorlarımızın Formlarını dolduranlar arasınn kura ile  20 Arkadaşımıza kendi ellerimizle hazırladığımız doğal taş dan yaptığımız bu uğurlu kolyelerimizden hediye edeceğiz. Özgündür ;
benim ve Nuray’ın ellerinden çıktı :
) Gerçek Yeşim taşı, Amateist,Mercan, Ay taşından yapıldı. Son derece keyifle, heyecanla ve sevgi ile takana uğur getirmesi dileğiyle yaptık. Kolyelerin ucuna minik bir bebek ayağı simgesi taktık. Bu sizin uğurunuz olacak. 
Daha bir çok taş var henüz elleyemediğim , her ay kura ile 20 arkadaşımıza vereceğim  eminim hepinize aylarca yeter.. Size taşların etkilerini anlatan bir yazı da ayrıca hazırlayacağım.

KURAYA KATILACAKLAR :

  1. Kurayı formlardaki isimleri listeleyip  NİSAN 15 de canlı yayında instagramda çekip yayınlayacağım.
  2. Sadece tek form doldurulacak. Gerçekten tedavi olacağınız doktorun formunu doldurmanız gerekli.
  3. Gerçekten tedaviye başlayan arkadaşlar bu kolyeleri alacaklar.

.

Bana bebeğimi getiren  sabır ,özgüven ve sakinlik,huzur İnşallah size de benim ellerimle yapılmış kolyeyi boynunuza taktığınızda gelecek..

.

Haydi İş başına : Tüp bebeğe başlayacaklar formları doldurmaya başlasınlar. Sadece tüp bebek doktorları için geçerlidir.

Tüp Bebek Tedavileri ÇİDER Danışman Doktorları Tam Liste

 

..

23 Mart- 20 Nisan günlerini “Tüp bebek tedavileri motivasyon günleri”  olarak adlandıralım. Tüp bebek bilgilendirmeleri ,indirimli tedavi randevuları , dostlarımızın soruları da elbette devam edecek.

 

Çok yoğun bir gündem bizi bekliyor. Bu günlerde kendimizi sadece öğrenmeye ve öğrenirken de biraz gülümsemeye odaklanacağız.

Sevgiyle ve sağlıkla kalın.

Aliye Sibel Tuzcu

..

Bizi facebooktanda  takip edebilirsiniz.  Instagramıda unutmayın.. @ciderdernek

 

 

 

.

Anne adaylarına uğur kolyesi hediyemiz var konusunu okuyanlar aşağıdaki konuları da incelediler;

Tüp bebek döneminde stresi yenmek

Tüp bebek tedavisine destek haftalık yardımcı menü örneği

Tüp bebek Tedaviniz ve Kendiniz için Meditasyon yapın

 

 

 

 

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilir daha uygun koşullarda tedavi olabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ