lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Yeni Yılınız kutlu olsun

Yeni Yılınız kutlu olsun

Yeni Yılınız kutlu olsun

Sevgili  dostlarım;

İnsanlık tarihinde 100-200 yılda bir yaşanabilecek bir duruma  2020 yılında şahitlik ettik.  Bu konuda kendimizi seçilmiş insanlar olarak kabul ediyorum. Bu yıl bir çok planımızı iptal etmek veya ileri bir tarihe ertelemek durumunda kaldık.Tabi buna çocuk sahibi olma yolunda yapılan tedaviler de vardı.

Çoğumuz hayal kırıklığına uğradı,motivasyonumuz yerlere düştü ,kararsızlıklar içinde kaldık.

Şimdi yazacaklarım size çok radikal gelebilir. Ben diyorum ki ;Her krizde bir fırsat vardır. Belki de siz gerçekten şanslısınız..

Ertelenmiş olan tedavileriniz için daha iyi hazırlanmak durumunu elde ettiniz.

Tedaviniz için daha iyi beslenme,daha iyi bir farkındalık yaşamanız gerekiyor . Bu dönemde tedaviniz ile ilgili daha çok bilgilenme, daha çok araştırma yapabileceksiniz. Belkide sizin şu anda bunu yapmanız gerekiyordu .Hiç bunu bu şekilde düşündünüz mü?

Bir çok canlı yayınım  da da söylediğim gibi  bu dönemde kendinize daha ok vakit ayırın. Mutlu olmak için seçeneklerinizi listeleyin ve yaşamaya çalışın. Motivasyonunuzu yükseltmek için müzik dinleyin,( asla dertli, terk etme temalı müzikler değil tempolu ve neşeli müzikler olması gerekiyor.) . eğlenceli filmler izleyin, evinizi sizi mutlu edecek güzel kokular olmasına gayret edin. En sevdiğiniz yemekleri pişirin. Bol sebze,  meyve  ve küçük balık  beslenme ağırlıklı yaşayın. Siz ve eşiniz vitaminlerinizi aksatmadan alın yürüyüş mutlaka yapın. Eşiniz ile daha çok dayanışma içine girin birlikte daha çok mutlu olmak için neler yapabileceğinizi düşünün. Bunun bana ne yararı var diye düşünmeyin çok yararı var.

Tüp bebek tedavilerinde başarının yarısı size aittir , size yukarıda yazdıklarımla bu başarının gizli anahtarını verdim .

İyi bir hazırlık ve kucakta bebek için size harika bilgiler vereceğiz. Bizi takip edin.  Programlarınızı bize yazın paylaşalım..

Sevgili Danışman doktorlarımız ile her zaman yanınızdayız. Onlara da buradan sevgilerimi iletiyorum..

Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık huzur mutluluk içinde yaşayacağınız günler dileriz.

Aliye Sibel Tuzcu

ÇİDER Başkanı

 

Bizi instagram ve facebook tan da takip edebilirsiniz.

 

Yeni yılınız kutlu olsun  konusunu okuyanlar aşağıdaki konuları da incelediler.

Tüp bebek tedavisi sırasında ve sonrasında  beslenme

Tüp bebek sırasında ve sonrasında beslenme

Tüp bebek stresi  yenmenin 24 yolu 

 

Yeni yılda tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşın. Derneğin imkanları ile bir çok merkezde ücretsiz muayene ve tüp bebek tedavilerinde indirim alabilirsiniz.

 
  •   
 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ