Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 73 – 03.06.2003

Harika haberlerim var;

 

Sevgili dostlarım;

 

03 Haziranda show tv de Nükhet Duru&Cenk Eren show da olacağız. Sizi de oraya bekliyorum…Hep beraber çok değişik bir gün geçirelim…

 

Ve oradan showtv Nükhet Duru ve Cenk Eren show’un bizi tanıtım katkısıyla bu ay tam iki tüp bebek bağışının daha sahibi olduk.. Biri İstanbul’da ,biri de Ankara’dan..İstanbul’dan Kadıköy Şifa Hastanesi biri simdi show tv de belirlenmek üzere ,ikisi de Eylülde yapacağımız toplantıda belirlenmek üzere üç tüp bebek tedavisi bağışı yaptı. Ankara Tüp Bebek Merkezi de biri gene show tv de ;diğeri de Ankara’da belirlenmek üzere iki tüp bebek tedavisi bağışı yaptı…Digeri 21 Hazirandaki Pikniğimizde belirlenecek..

Bizimle showtv ye gelip kurayı hep birlikte hazırlayıp, kurayı izlemek isteyen arkadaşlarımız 03 Haziran yani bu Salı günü en geç 13.30 da Derneğimizde olacaklar. Oradan bizi arabalarla gelip alacaklar ve çekim yerine götürecekler.İnsallah dosta düşmana karşı Muhteşem bir çekim olur..

 

19 Haziran Perşembe Akşamı Yapılacak 115 Ücretsiz Muayene Ve Teshis Kuramız;In Hikayesi… WIM etkinlikleri çerçevesinde…. Bizim için cok güzel bir KONSER Var……..

Haziran ayında İstanbul da piknik ,piknik diye tüm mayıs güzel bir yer bulmak için araştırdık durduk ve istediğimiz yerler ya hep önceden kapılmış   yada ulaşımı çok uzak ya servis yada otobüs sorunu çıktı. Ben dolaşırken Parkormanı ilk gördüğümde kafamda resmi çekmiştim zaten..Gerçi gündüz olarak çekmiştim ve düşlemiştim her şeyi ama aksam yada gece olmasının da benim için hiçbir mahsuru yoktu.Gene de başka daha kolay yerleri araştırdık.

Şisli Belediyesi de bayağı bir yer gösterdi ama olmadı olamadı.Çok ilgilendiler Hele Başkan yardımcısı Osman Bey inanılmaz ilgilendi. Çok teşekkür ediyorum.Sn. Mustafa Sarıgül bizzat kendisi aradı ve benimle konuştu.. Her şey programımızın en iyisinin olması içindi. En sonunda gene Park Ormanda karar kıldık. Hafta sonları hep doluydu.Bu nedenle hafta arasına ve programın aksama alınmasına karar vermek zorunda kaldık..Herkesin korkusu hafta sonu olduğu için üyeler gelemezlerse.Ama ben geleceklerinden eminim..Onlar içinde elimizden geleni yapacağız. Belli noktalardan Otobüsler ücretsiz kaldırılacak ve isteyen herkesin 19 Haziranda Park Ormanda olması ve hep birlikte eğlenmek ve bir şeyleri paylaşmamız için..en geç 19.30 da orada olunacak şekilde ayarlamaya bakacağız. 20.30 a kadar kuralara isimler yazılacak. 20.30dam 22.00 ye kadar küçük bir konser olacak. Kuralar konserden sonra çekilecek.. Çok sevilen bir sanatçıyı yada sanatçıları   sürpriz bir şekilde orada bulabilirsiniz.

19 Haziranda ne olursa olsun orada olun…Mutlaka gelmelisiniz… Şişli Belediyesi bir taraftan Biz bir taraftan görüşmelerimizi sürdürüyoruz..Şişli’nin bu işler ile ünlü Başkan yardımcısı Aydın Başkan da şimdi bu konser ve organizasyonla bizimle beraber ilgileniyor.Ogün için yalnız üyeler arasında değil gelen herkes icin olabilecek bir tedavi kuramız daha olacak.Bu Sn. Mustafa Sarıgül’e sözümüzdü.Onunla daha iki toplantı daha sözümüz var. Eylülden sonra tekrar başlayacağız.Daha sonrada diğer belediyelerle çalışmalarımız olacak..Saatlerce Jinekoloji Dernegi Başkanı ile birlikte ve defalarca Androloji Derneği başkanı ile bu sayıda ücretsiz tedavi ile ilgili görüşmeler yaptım.Eminim bu asla boşa gitmeyecek…

Bu sefer Meclis ,Bakanlar herkes bizim sesimizi duyacak .. Bir çok şeyi bu ay aşacağımızı biliyorum..Çok az kaldı arkadaşlar. Gayretlerimiz boşa gitmeyecek…Biraz daha bize vereceğiniz destekle bu işi başaracağız.

Her şey gönlünüzce olsun.

Sevgiler

Sibel

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ