Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 31 – 20.08.2002

Merhaba;

Hareketli bir haftaya gene merhaba dedik.Bir çok arkadaşımız tedavilerine çeşitli hastanelerde başladılar .Negatif olan üzücü sonuçlar kadar mutlu haberlerde alıyoruz.İlk sitenin başlangıcından bu yana arkadaşlarımızın bir çoğunu çocuk sahibi olmuş olması ayrı bir sevinç kaynağımız.

Umut ve onun yitirilmemesi en büyük savaş aracımız,kim ne derse desin biz bunun dogru yol olduğuna gerçekten inanıyoruz.

Geçtiğimiz yaz oldukça durgun geçen sohbet odamız bu yaz cıvıl cıvıl …Allah nazardan saklasın!!!.İçine girdiğinizde gerçekten dışarı çıkmakta zorlanıyorsunuz.Her gün sabahtan akşama kadar bir çok arkadaşımız ;çalışanlar çalışmayanlar, mutlaka girip” merhaba” diyorlar, sohbete katılıyorlar, ne var ne yok diye bakıyorlar..Anlık sorular soruyorlar ve çıkıyorlar.Bu da buranın ne kadar yoğun bir irtibat noktası haline geldiğini gösteriyor..Hele webmasterımızın geceli gündüzlü çalışarak yeni baştan inşaa ettiği ve heyecanla yeni versiyona beklettiği forum gelince bakalım neler olacak.. Siz o zaman görün esas cıvıltıyı..

Eylül ayında yoğun bir online doktor ve diger konulardaki uzmanların sohbetleri başlayacak.. Dayanışma kulübü üyeleri ile yapmış olduğumuz küçük bir anketin sonuçlarına göre akşam doktor sohbetleri daha fazla isteniyor. Bu nedenle doktor online sohbetlerimizi ya gündüz 12.00/ 13.30 yada gece 21.00/ 22 .00 saatleri arasında olacak..

Türkiyedeki gene en çok konuşulan kişiler ve uzmanlar burada konuğumuz olacaklar…

Saatleri de sizlere üyelerimize otomatik mail ile bildirilecek ve sohbet odasının önüne yerleştirilecek…

Hastanelerle ilgili yeni indirim çalışmalarımız var. Site üye printimiz daha ciddi bir şekilde çalışacak ve ilgili hiçbir hastane bu konuda haberimiz yok diyemeyecekler. Çünkü gidilecek hastanenin indirim yazısı ile birlikte üyelik printini vereceğiz.Printte hangi hastaneye ,hangi doktora bu konuda başvurmanız gerektiği de yazacak.Böylece bir çok sorun hallolacaktır.Daha ciddi ve daha çok hastaneye ulaşmaktı esas amacımız..Bunun tamamlanmasına çalışıyoruz..Dayanışma kulübü üyeleri için tabi gene hastanelerde indirimler var ama Dernek üyeleri için gerçekten oh iyiki üye olmuşum dedirten başka çalışmalarımız da var.. Bunları da önümüzdeki günlerde sizlere İnşallah yüzümüzün akıyla sunacağız..

Bu çalışmalarımız çok incelenip ,eleştirilmekle beraber ; kopyalanmaya çalışıldığını ,bizim dernek çalışmalarımızdan esinlenerek bir takım çalışmalar yapıldığını duyuyoruz. Bunu da ilgiyle izliyoruz ve oldukça da hoşumuza gidiyor.Unutmayın ki “Aslını yaşatan kopyalardır.”

Hepinize iyi haftalar..
Sohbet odasında görüşmek dileğiyle..
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ