Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Bugün Babalar günü Babacığım…

Bugün Babalar günü Babacığım…

Bugün ilk babalar günümüz babacım. Senin kadar heyecanlı ve acemiyiz.Biraz da küçük olduğumuzdan annemden yardım istedik duygularımızı anlatması için J

Henüz sana baba diyemesem de, babam olduğunu biliyorum ve babam olduğun için ne kadar şanslı olduğumu da… Sen akşam eve gelip bana sarıldığında, çok mutlu oluyorum babacım, bütün gün seni çok özlüyorum çünkü.Yanımda uzun uzun kal istiyorum, bana masallar oku,sarıp sarmala istiyorum. Çünkü bana sarıldığında biliyorum ki; bana hiç kimse,hiç bir şey zarar veremez,senin kollarında her türlü kötülükten uzakta olduğumu hissediyorum. Bu yüzden bana sarıldığında daha güçlü hissediyorum kendimi.

Her geçen gün yeni numaralar öğreniyorum babacım ve öğrendiklerimi sana göstermek için akşamı zor ediyorum. Sen gülünce yaptıklarıma, sen başımı okşayınca, daha çok şey öğreneyim ki, beni daha çok sev istiyorum. Gerçi ne yaparsam yapayım biliyorum beni ne kadar çok sevdiğini… Bir kez anneme söylerken duydum; O’na resmimize bakarken “nasıl bir aşk ve hayranlıkla baktığını, içinin nasıl titrediğini” anlatıyordun. “Tıpkı senin resmine bakarken duyduğum aşk gibi diyordun anneme” daha fazlası olduğunu kırılmasın diye söyleyemediğini de biliyorum babacım, ama aramızda merak etme J Bende biran önce büyüyüp seni ne kadar sevdiğimi söylemek istiyorum, sonra beraber top oynayalım istiyorum. Hani bana ben büyüyünce neler yapacağımızı anlatıyorsun ya gözlerinin içi parlayarak, işte o zaman daha çabuk büyümek istiyorum, bir an önce anlattıklarını yapalım diye!

 

Annem diyor ki; biz sizi çok bekletmişiz gelmek için, çok uğraştırmışız, siz bizi beklerken çok üzülmüş, bizi çok özlemişsiniz. Allah baba, daha önce izin vermediği için gelemedik, ama sizi hiç üzmek istemedik babacım ,bundan sonra da hiç üzmeyeceğiz. Annem ve seni bir daha hiç üzmeyeceğiz, sana yakışır bir evlat olmak için çaba göstereceğiz, senin kadar düzgün senin kadar iyi yürekli olacağız. Çünkü bizi sen yetiştireceksin canım babam.

Daha çok şey yazmak istiyorum ama annem kıskanıyormuş J o yüzden sonra ben sana kendim anlatırım babacım,seni ne kadar çok sevdiğimi… Babalar günün kutlu olsun babacım, allah seni başımızdan hiç eksik etmesin, iyi ki varsın, iyi ki bizim babamızsın…

 

DENİZ-EGE-ADA  GÖREN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ