lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

12 Mart Salı Çanakkale de Çocuk İstiyorum Toplantısı

12 Mart Salı Çanakkale de Çocuk İstiyorum Toplantısı

 

12 Mart Salı günü Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği ÇİDER in hazırladığı Tüp Bebek Tedavileri toplantıs ÇAnakkale de  Türkan Saylan Sosyal Tesisleri Nikah Salonunda saat 14.00 de yapılacak. Bursa Acıbadem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Başkanı Doç.Dr. Şahin Zeteroğlu’nun uzman konuşmacı olarak katılacağı toplantıda tüp bebek tedavilerine başlangıç,hazırlık ve tedavi süreci ayrıntıları ile Çanakkaleli Anne adaylarına anlatılacak.

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneğinden Mukadder Adil’in konuşmacı olacağı toplantıda Çider’in tüp bebek tedavileri çalışmaları da anlatılacak

Halka açık ve ücretsiz olarak yapılacak toplantıya bütün Çanakkaleli hanımlar davetlidir.

 

YER:  Çanakkale Türkan Saylan Sosyal Tesisleri Nikah Salonu
TARİH:  12.03.2012

Doç.Dr. Şahin Zeteroğlu Kimdir.?

Antakya 1968 doğumlu olan Doç.Dr. Şahin Zeteroğlu GaziÜniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.Yüzüncü Yıl Üniversitesi Kadın hastalıkları doğum  Bölümünde yardımcı doçent daha sonra ve Mustafa Kemal Universitesi Tıp Fakültesinde doçent olmuştur.2006 yılından beri Acıbadem Hastanesi Bursa Tüp Bebek Bölümünün başkanlığını yapmaktadır. European Society for Human Reproduction and Embryology (ESHRE)Türk – Alman Jinekoloji ve Obstetri DerneğiTürk Jinekoloji ve Obstetri DerneğiÜreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Yardımcı Üreme Teknikleri DerneğiJinekoloji ve Obstetri Derneği Hatay Şube Başkanı  , Türk Perinatoloji DerneğiJinekolojik Endoskopi Derneği üyesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ