Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Edirne de toplantımız var.26 Nisan Pazar saat 13.00 de Devecihan Kültür Merkezinde

Edirne de toplantımız var.26 Nisan Pazar saat 13.00 de Devecihan Kültür Merkezinde

26 Nisan Pazar günü Edirne de toplantımız var.

Çider -Medicana International Beylikdüzü Tüp Bebek Merkezi

ve Edirne Belediyesinin Katkılarıyla

 

 

 

Sevgili Üyelerimiz

 

26 Nisan Pazar günü Edirne’de Tüp Bebek Bilgilendirme toplantımız var.Toplantımız Devecihan Kültür Merkezinde saat 13.00/16.00 arasında yapılacak.Toplantıda Doç.Dr.Selman Laçin tüp bebek tedavileri ile ilgili bize ayrıntılı bilgiler verecek.

Toplantının sonunda katılımcılar tedavilerinde Çider tarafından daha uygun koşullarda tedavi olma imkanına kavuşacaklar.

 

 

Edirne deki bütün üyelerimizi Devecihan Kültür Merkezinde saat 13.00 de toplantımıza bekliyoruz.

 

www.cocukistiyorum.com Ekibi.

 

 

Doç.Dr.Selman Laçin Kimdir.?

1964 Ankara doğumlu olan Dr. Selman Laçin ilk ve orta öğrenimini Ankara ve İstanbul’da tamamladıktan sonra 1988 yılında GATA Tıp Fakültesinden mezun olmuş ve 1996’da İzmir, Dokuz Eylül Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ndan uzmanlığını almıştır. Yardımcı Doçent olarak başladığı Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde 2002 yılında Doçent olan Dr. Selman Laçin İsveç Karolinska Enstitüsü Yüksek Riskli Gebelikler Departmanı’nda, İsrail Tel-Aviv Üniversitesi Yardımla Üreme Teknikleri ve Tüp Bebek Merkezinde ve Ankara GATA Tüp Bebek Merkezinde değişik sürelerde çalışmalarda bulunmuştur.
Yurt dışı ve yurt içi bilimsel dergilerde yayınlanmış 80 adet makalesi ve çok sayıda bilimsel tebliği ve 4 adet kitap yazımında bilimsel katkısı bulunan Dr. Laçin 2004 – 2007 yılları arasında İstanbul Memorial Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde çalışmıştır. 2007 – 2008 yıllarında İstanbul Medical Park Bahçelievler Hastanesi Tüp Bebek Merkezini kurarak sorumluluğunu yürütmüştür. Şubat 2008’de Medicana Sağlık Grubuna geçmiş ve  Medicana International/Beylikdüzü Hastanesi Tüp Bebek Merkezini kurmuştur. Yurt içinde ve dışında değişik mesleki ve sosyal kuruluşların üyesi olan Dr. Laçin’in temel ilgi alanları Hormonal Bozukluklar, İnfertilite, Tüp Bebek ve Jinekolojik Endoskopik (Laparoskopik ve Histeroskopik) Cerrahi olan Dr. Selman Laçin halen Medicana International/Beylikdüzü Hastanesi Tüp Bebek Merkezinin sorumluluğunu yürütmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ