lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Dondurulmak için verilen spermler imha edilmiş

Dondurulmak için verilen spermler imha edilmiş

Bugün bambaşka biri olarak yazıyorum size. Çünkü artık anneyim bende. Mucizem beni de buldu sonunda.
Doktor beyin senin çocuğun  Amerika’ya da gitsen olmaz demesi ile yıkılmıştık. Ondan sonra merkezi değiştirdik ve başka bir merkezde tedaviye başladık
Eşim Rusya’da  idi bir günlüğüne geldi dondurulması için  sperm verdi  ve kromozom testi yapıldı, test güzel çıktı. Eşim tekrar Rusya’ya döndü bende kardeşim yanında tedavi için  gün bekliyordum.
Nihayet tedavi günü geldi ve  ben merkeze gittim, dr muayene ile başladı, neler yapmamız gerektiğini anlattı. Bende dondurulmuş spermle başarı şansını  sordum. Ne oldu dersiniz doktor bey laboratuarı aradı. Spermin dondurulmadığını öğrendi. Şanssızlık bizi orada da buldu. Eşim artık 6 ay Türkiye’ye gelemeyecekti, Bir dahaki tedavi 6 ay sonraya ertelendi. Ne yapacağımı şaşırdım eşim deli oldu nasıl olur  böyle şey insanın zamanı  hayatının gidişatı ile oynanır mı diye?
 Eşime gel bir daha örnek ver dedi kolay mı el işi nasıl izin alıp gelsin birde Rusya dünyanın masrafı yani,buna karşılık doktor bey eşimi aradı üzgün olduğunu belirtti uçak parasının yarısını verelim gel diyor   :)…
Neyse bende bir kaç ay sonra eşimi yanına gittim. Orada tedavisiz hamile  kaldım, yine düşük tehlikesi vardı  Türkiye’ye döndüm.
Çok şükür şimdi altıntopu gibi bir oğlum var 53 günlük bugün.
Benim diyeceğim asla umudunuzu kırmayın, Mevla’m verecekse vereceği zamanı da kendi ayarlıyor. Allah herkesi evlat sahibi yapsın, o güzel duyguyu yaşatsın İnşallah .Benim meleğime de herkesinkine de uzun sağlıklı huzurlu ömür versin İnşallah.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ