lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Gökteki Yıldızı Tutmak Gibi Birşey

Gökteki Yıldızı Tutmak Gibi Birşey

Gökteki Yıldızı Tutmak Gibi Birşey

Bu yazıya hikayemi anlatmakla başlamayacağım. Çünkü daha once 2 defa “Savaşa devam edenler”bölümüne yazmıştım. Oradaki “Bana da bir gün biri anne diyecek mi” ve “Bütün dünyaya seni beklediğimi haykırmak istiyorum” baslıklı yazılar bana aitti ve benim hikayemi, yaşadıklarımı, hissettiklerimi kısmen de olsa anlatıyordu.

Evet, o yazılarımdan birinde söyle söylemiştim: Bir gün ben de “zafer” köşesine yazacağım. Kendim bile inanmakta güçlük ekiyorum ama 8 haftalık hamileyim. Düşündükçe  çığlıklar atmamak, sokaklarda koşup oynamamak için kendimi zor tutuyorum. Bebeğim su anda benimle…Benim canımda can. En güzel hayalim, en tatlı rüyam gerçek oldu ve gun gelip onu kucağıma alacağım anın hayali beni daha da büyülüyor . Onun pıt pıt atan kalbini  ultrasonda duyduğumda az kalsın benim kalbim duracaktı.

Mutlulukları anlatmak zordur. Dilerim bu hayal, özlemini duyan herkes için gerçek olur. O hayalin pesinde koşarken zaman zaman nefessiz kalınabiliyor ama sonunda gökteki yıldızı tutmak var, bence derin bir nefes alıp yola devam etmek gerek.

Herkese bu maratonda bol sans ve sabır diliyorum. Bir gün tum sıkıntılar geride kalacak. Onun sizinle olduğunu bilmek her şeye değer. O yüzden savaşmaktan vazgeçmeyin. Önemli olan doğru cephede savaşmak…

 

 

..

Bizi instagram ve facebook tan takip edebilirsiniz.

 

 Her Derdin Bir Dermanı Vardır .Bu konuyu okuyanlar aşağıdaki konuları da incelediler;

Hiç Umudunuzu Kesmeyin

Sonunda benim de hikayemi paylaşma zamanı geldi.

Öncesinde 5 senelik bir mücadelem var mutlu haberi aldım

 

 

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ