lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Çocuk İsteyince Hemen Olacak Sandım.

Çocuk İsteyince Hemen Olacak Sandım.

Çocuk İsteyince Hemen Olacak Sandım.

Çocuk İsteyince Hemen Olacak Sandım.Tüp bebek Başarı Hikayeleri; İstediğim an çocuğum olacağını düşünürken ne kadarda yanılmışım.

İlginiz İçin çok teşekkür ederim.

 

Binlerce üyeniz olduğunu, çocuk sahibi olmak isteyen bu üyeleri ilginiz ve desteğinizle bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Çocuk sahibi olamayan biri olarak sitenize üye olduğumda okuduklarımdan çok etkilendim, çoğu insan için çok olağan bir süreç olan hamile kalmanın, bazı insanlar için ne kadar zor ve meşakkatli olduğunu öğrenirken, hem üzüldüm hem de mutlu sona ulaşanlar için sevindim.

Bir evlat sahibi olmak istemenin ve olamamanın, çok kısa süreli de olsa ne anlama geldiğini biliyorum.

İstediğim an çocuğum olacağını düşünürken ne kadarda yanılmışım.

Neyse ki meleğim beni çok bekletmedi, 3 ay sonra nisan sonunda doğal yolla hamile olduğumu öğrendim.

Şu anda 15 haftalık hamileyim ve büyük ihtimalle bir  kızım olacak. Kısmet olursa kasım ayının sonunda da kucağıma alacağım.

Bu süre içerisinde de sitenizi takip ederek gelişmeleri dikkatlice inceliyorum. Tıp doktorlarımıza, hemşirelerimize ve bu sektörde çalışan bütün emeği geçen insanlara, ve sizlere bu hayırlı olaya vesile olanlara, yol gösterip yoldaş olanlara çok çok teşekkürler.

Son olarak Yüce tanrım, her isteyeni evlat sahibi yapsın.

Ve herkese bana yaşattığı mutluluğu yaşatsın, hasretle bekleyen kucakları boş bırakmasın…

Sevgiler Saygılar,

Esenlikler ve kolaylıklar dilerim.

 

isimsiz

 

Aliye Sibel Tuzcu

 

Diğer tüp bebek Başarı hikayelerini okumak için burayı tıklayınız

 

 

 

Tüp Bebek Tedavileriniz için Çocuk İstiyorum  Formu ile bizimle iletişim kurabilir daha uygun koşullarda tedavi olabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. müzeyyen aslaner dedi ki:

  ben savaşı kaybedenlerdenim. burada savaşı kazananların hikayelerini okurken mucizeler de varmış diyorum. mucizeyi yaşamayı çok istedim. ancak bu yolda şansım bana çok yardım etmedi. Evliliğimin 7.yılında 3.5 yıllık tüp bebek tedavisi ve 2.defa tüp bebek denemesi sonrası başarısızlık, eşimin karşıma ben ayrılmak istiyorum; doğal yoldan baba olmak istiyorum, doktor kapılarında beklemek istemiyorum demesi üzerine evliliğimiz sona erdi. bu süreçten sonra annelik hayallerim kalmadı. bu yolda çok yoruldum, yıprandım. şuanda 38 yaşındayım. infertilite tedavi döneminde çiftler çok yoruluyor ve yıpranıyorlar. bu dönemlerde iki tarafın da mutlaka psikolojik destek almalarını öneriyorum .bizler sağlıkçı olmamıza rağmen o dönemde biz halederiz , üstesinden geliriz diye düşünmüştük. sonuçta bunu başaramadığımızı gördük. insanlar dünyaya gelirken herkes anne yada baba olacak diye bir zorunluluk olmadığını bilmeliler. çocuk olursa annelik ya da babalık yaşanırsa ne mutlu.; olmazsa da dünyanın sonu değil. hayat başka şekilde mutlu ve keyifli devam ediyor..herkesin umutlarının ,hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle….

  1. yonetim dedi ki:

   merhaba müzeyyen hanım uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyorum sizin düşüncelerinize canı gönülden katılıyorum evlilikler çocuk üzerine kurulmamalı çocuk yoksa bende yokum şeklinde bir zorunluluk getirilmemeli.umarım hayatınızda güzel sayfalar açılır.adım nuray dernek ve site sorumlusuyum.iletişim bilgilerimize yazıyorum danışmak istediğiniz bir konu olursa arayabilirsiniz.05414551606

 2. müzeyyen aslaner dedi ki:

  teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZ