lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Doğurgan Hindiba Kahveli Pankek :)

Doğurgan Hindiba Kahveli Pankek :)

Doğurgan Hindiba Kahveli Pankek 🙂

Hamile kalmak için besinler ;

Merhaba sevgili dostlarım ; Hindiba kahveli Pankek Sibelin Doğurgan Yemekleri sayfamızda yayınlanan yemeklere hindiba kahveli Pankek ile değişik bir tat eklemek istedik.
Farmasi Hindiba kahvesi içinde bir çok mineral ve vitamin içeriyor.
Bu ürünü içindeki vitamin değerlerinin yüksek olması nedeniyle özellikle  yumurta ve sperm sağlığınız için seçtik. Videoyu sonuna kadar izlemenizi öneririz. Farmasi ÇİDER Derneğinde çocuk sahibi olmak isteyenlere katkı sağlamak ve çevre dostu ürünlerini de bu yolla tanıtmak istiyor. Tüp bebek öncesi beslenme için oldukça güzel tarifler size sunmaya çalışıyoruz.

MALZEMELER;
2 yumurta

1 bardak organik süt  (herhangi tercih ettiğiniz bir süt olabilir)

6-7 kaşık tam buğday unu

1 tatlı kaşığı hindiba kahvesi

Biz pankekimize tuz ve şeker ekleyip tatlandırmadık. Siz istediğiniz gibi tuz yada şeker ekleyebilirsiniz. Biz sağlıklı olması için sadece sunumda muz ve balla tatlandırdık. Diğer doğurganlık yemeklerini izlemek isterseniz, merak ediyorsanız , ilgileniyorsanız yeni açılan “Sibelin Doğurganlık yemekleri ” sayfamızı ziyaret edebilir ve oraya ABONE olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCU_ZJxRXNUS8wb7IS7UP-zA?view_as=subscriber

Yapan dostlarımıza şimdiden afiyet ve bol bebek olsun.:) Beslenme konusunda www.cocukistiyorum.com sitesinde tüp bebek öncesi beslenme bölümünde hamilelik öncesi doğurganlığı artırıcı bir çok besin önerisi bulabilirsiniz.

Pankek tarifimizi yapan ÇİDER üyesi aynı zamanda  FARMASİ Platin Direktör Neşe Döğer eski bir polikistikover hastası. Hala polikistik over sendromu nedeni ile beslenmesine önem göstermek zorunda sabahları aç karnına hindiba kahvesi içerek kendini tok yuttuğunu ve bu kahvenin aç karnına içildiğinde zayıflattığını söylüyor. Videoyu çekerken hem www.cocukistiyorum.com dan hemde eski anılarımızdan bahsettik.Oldukça keyifli anlar yaşadık..Umarız sizde keyif alırsınız.

Daha ayrıntılı bilgi için bize yazabilirsiniz.

Aliye Sibel Tuzcu

Linki https://www.cocukistiyorum.com/kategori/tup-bebek-tedavisi/tup-bebek-oncesi-beslenme

 

Bizi instagramdan ve facebooktan da takip edebilirsiniz.

 

 

Tüp bebek tedavileriniz ile ilgili Çocuk İstiyorum ÇİDER formu ile bize ulaşabilir tüp bebek tedavinizi indirimli yaptırabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ