lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Bu Kez Savaşı Kazandım Galiba

Bu Kez Savaşı Kazandım Galiba

Sevgili Sibelciğim.

Bu kez savaşı kazandım galiba.

Ben geçen sene savaşı kazananlara yazmıştım. 14 haftalık da bebeklerimin kalpleri durmuştu.indir (2)

Amerikan Hastanesinde 2. kez 4 adet donmuş embriyolarımdan 12 Kasım 2003’de transfer yaptırdık. Dr. Kayhan Yakın Bey çok başarılı bir operasyon yaptı. Bu kez ilaç falan da yoktu. Çok kolay oldu. İki kaz kanamam oldu. Şu anda 12 haftalık hamileyim.İki gün önce bebeğimi ultrasonda gördüm. Diğer bebeklerimi 9 haftalıkken görmüştüm . Pek birşeye benzemiyordu. Araya bayram girmişti ve gittiğimizde 14 haftalıktım. Doktorum kalp atışlarını göremedi. Ben ekrana bakamamıştım. Ama şimdi tek bebeğim var ve ellerinin ayaklarının oynadığını gördüm. İnanamadım , müthiş bir duygu . Çok duygulandım. Ben bu kadar hareket beklemiyordum. Ama elcikleri tıpkı boks yapar gibiydi. Bütün gece heyecanımdan uyuyamadım.

Şu anda çok mutluyum. Aşırı bir mide bulantım yok. Dengeli beslenmeye çalışıyorum. Özellikle et,süt,yumurta, sebze,taze balık yemeye çalışıyorum. İşe gitmiyorum. Evde istirahat ediyorum.

Her şey iyi gidiyor. Donmuş embriyo transferinden hamile kalma şansı tazelere göre daha düşükmüş. Biz zoru başardık. Çok sevinçliyim.Bu sevincimi sizinle paylaşmak istedim.

Eğer yayınlamak isterseniz belki bana ulaşmak isteyenler vardır. Sizin siteniz aracılığıyla birçok dost edindim.

Her şey için teşekkürler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ