lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Tüp Bebek Başarı Hikayeleri : Ben de FSH ve AMH mağduruydum.

Tüp Bebek Başarı Hikayeleri : Ben de FSH ve AMH mağduruydum.

Tüp Bebek Başarı Hikayeleri : Ben de FSH ve AMH mağduruydum.

Herkes Merhaba
Ben de FSH ve AMH mağduruyum. geçen sene ağustosun 26 sında başlayan serüvenimde ağırlıklı olarak fsh ile uğraştım. En son nisan ayında değerlerim
FSH 28,59
LH 9,26
PROLAKTİN 16
E2 24 idi
AMH ise geçen sene Ekim ayında 0,54 çıktı ve bir daha baktırmadım.
Ocak ayında 27,35 FSH ile bir denemem oldu 1 yumurta görüldü ilaçla 2 oldu ikisi de döllendi ama kimyasal sonuçlandı. Nisan ayında 28,59 FSH ile denemeye başladık ama yumurtalar büyümedi ve iptal oldu. o günden sonra kendimi 1000 km bakımına aldım diyebilirim.
Doktorum Omega 3, DHEA, Coenzim Q10 kullanmamı önermişti. Ben bunların yanına içeriği bana iyi gelir dediğim ne bulduysam aldım ve denedim. Ayrıca bir de Agnucaston tablet aldım ve her sabah kahvaltıdan sonra 1 adet içtim.

Bunların dışında aktardan hayıt otu, aslan pençesi, civan perçemi aldım.

Sabah kahvaltıdan 1 -2 saat sonra 1 fincan testere dişli aslan pençesi kaynatıp içtim. akşamları 1 fincan hayıt otu kaynatıp içtim. bazı günler canım çay istediğinde de akşam üstü saat 4-5 gibi 1 tane yeşil çayın içine serçe parmak tırnağım kadar civan perçemi atıp içtim. tabletleri uzun süredir kullandım ama çayları 1,5 ay hiç aksatmadan devam ettim.
FSH 9,58
LH 2,80
E2 26,37
olmuştu ve bu benim tedavim için yeterliydi. Muayenede 3 yumurta görüldü ilaçla 5 oldu. 3 ü döllendi 2 si transfer oldu 1 i tuttu.

Allahım inşallah devamını görmemi nasip eder. buraya paylaşıyorum çünkü çok ağladım çok yalvardım. Sürekli okudum araştırdım. İnşallah sizler de şu FSH illetiyle baş edersiniz arkadaşlar. Asla pes etmeyin.

ÖAD

 

Bizi instagram ve facebooktan da takip edin

..

Sizde anne olma mücadelenizi bizimle paylaşın. Hikayeler bu sorunu yaşayan bütün arkadaşlarımız için ruhsal destek ilaçlardan çok daha önemli. Hemen şimdi  sibelt@cocukistiyorum.com mail adresine hikayalerinizi yazıp yollayın. İsterseniz isimsiz rumuzla da yayınlayabiliriz isterseniz açık isminizle. Sadece bize yazmanız yeterli .Bu yazıları sitemizde  tüp bebek başarı hikayelerinde paylaşıyoruz. Hala tedavi gören arkadaşlarımızın hikayelerini de tüp bebek yaptıranlar bölümünde okuyabilirsiniz.

Tüp bebek tedavileriniz ile ilgili Çocuk İstiyorum Danışma Formu ile bizimle iletişim kurabilir, daha uygun koşullarda tüp bebek tedavisi olabilirsiniz.

 
 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ