lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Heyecandan Ne Yapacağımızı Bilemiyorduk

Heyecandan Ne Yapacağımızı Bilemiyorduk

İyi günler dileyerek mesajıma başlamak istiyorum.

Sibel hanım, yazışmayalı aylar oldu ama, tahmin edersiniz ki; tedaviyle uğraşmamızdan dolayıdır bu. Hatırlarsınız ücretsiz tüp bebek kurasına  katılmak üzere aidatın yarısını yatırıp  25 Ocak 2003 tarihinde davet ettiğiniz toplantıya katılmak üzere yola koyulduk. Ama  aynı günde hem toplantınıza, hem de Prof. Dr. Ümit ÖZEKİCİ beye gitmek için çaba harcadık  ama zamanımız kalmadı diye toplantınıza katılamamıştık. O günden beri tedaviye başladık eşimin adet düzensizliği için iki defa tedavi aşamasından geçti. Birinci inseminasyon başarısız geçtiği için ikinci inseminasyon için  eşimin adetini bekledik.
Adetin 3.gününde  eşime puregon iğneleri yapıldı ve  sonra  ve çatlatma iğnesi olarak da pregniyl iğnesi yapıldı. İki gün sonra 02/05/2003 tarihinde inseminasyon yapıldı. 16/0572003 tarihinden sonra beta HCG testini yapmak üzere hastaneye gittik ve bir saat arayla sonucun 612+ çıkması ile dünyalar bizim oldu. İnanır mısınız heyecandan ne yapacağımızı bilemiyorduk. İlk işimiz  doktorumuza telefon açmak oldu. Doktorumuz en az bizim kadar sevinçliydi.

Sibel hanım bu doktoru tanımak sizin sayenizde oldu. Bu konuda size ne kadar teşekkür etsek azdır. Bize bu mutluluğu tattırdığı için önce Allah’a sonra doktorumuz Prof. Dr. Ümit ÖZEKİCİ’ ye burdan teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bir de 1 ay sonraki ultrasonu sabırsızlıkla bekliyoruz. İnşallah ikiz olur. Çünkü doktorumuz bu tahmini  bize müjdeledi inşallah da öyle olur. İnşallah ultrason istediğimiz gibi çıkarsa size yine yazarım. Bu mesajımı yayınlarsanız çok memnun olurum. Ben doktorumuzu herkese tavsiye ettim ve etmeye devam edeceğim. 

Bir daha görüşmek dileği ile sevgi ve saygılarımı sunarım.

A.H.A.(ÇİDER Üyesi)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ