lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Tüp bebek hikayeleri ; 3. derece Endometriozistim

Tüp bebek hikayeleri ; 3. derece Endometriozistim

Tüp bebek hikayeleri ; 3. derece Endometriozistim

Tüp bebek hikayeleri ; 3. derece Endometriozis’tim .
Sayın Sibel Hanım ;
Sizinle kendi hikayemi paylaşmak istiyorum,
Ben ilk doktora başvurduğumda muayene bulguları olarak endometriozisten şüphelenildi ve doktorum hemen laparoskopi önerdi ve o ay adet olduktan hemen sonra laparoskopi yapıldı. Sonuç endometriozis. ben büyük bir hayal kırıklığına uğradım çünkü ne illet bir hastalık olduğunu biliyordum. Daha sonra endometriozisle ilgili kitaplar okudukça daha çok hüsrana uğradım. Bu arada hemen tedavime başlandı. Doktorum endometriozisimin evre ÎII olduğunu söyledi. Üç ay zolodeks ile menopoza sokulacağımı ve daha sonra adet olmadan ovulasyon indüksiyonu ile inseminasyon olacağımı söyledi. Zoladex ile ben menopoza girdim ve bu arada sizin sitenizle tanıştım.

Tüp bebek hikayeleri ; 3. derece Endometriozistim

Sitenizde bulunan doğal metotları kullandım. Her gün düzenli bir şekilde önerdiğiniz bitki çaylarını içtim. Lahana salatanızı çok sık yaptım. Hastalığım biraz da İmmün sistemle ilgili olduğu için immün sistemimi güçlendirecek daha çok antioksidant olan ve içeriğinde A,C ve E vitaminleri bulunan yiyecekleri tüketmeye başladım ve her gün eşim ve ben one a day kullandık. Üç ay geçtikten sonra adet olmadan doktorum aşılama   (ovulasyon indüksiyonu)na başladı 3 adet olgun ovum oluştu ve inseminasyon yapıldı. 15 gün sonra gebelik testi yaptırdığımda gebe olduğumu öğrendim. Su an 8 aylık nur topu gibi 2 oğlum 1 kızım var. Duygularımı sizinle paylaşmak istememin sebebi www.cocukistiyorum.com  sitenizle tam zamanında tanıştım ve çok yararlandım. Birazcık da olsa bu şekilde minnet borcumu ödemek istedim. Kısırlık İnfertilite tecrübesi yaşayan kadınların ne duygular içinde olduğunu biliyorum en azından benim hikayemi okuyarak insanların umut bulacağını düşündüm. Ben çok şanslıydım ama yapılan mücadeleler karşılıksız kalmıyor. Herkese tavsiyem eğer gerçekten çocuk istiyorsanız mücadelenizden hiçbir zaman vazgeçmeyin.

Teşekkürler
O.K.

 

Tüp bebek hikayeleri ; 3. derece Endometriozistim konusunu okuyanlar aşağıdaki konuları da incelediler; 

 

 

Bizi Facebook tan takip edin 

 

 

 

 

 

Endometriozis ve Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum Formu ile bize ulaşabilir,isterseniz danışman merkezler ile daha uygun koşullarda tedavi olabilirsiniz.

 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
BİR YORUM YAZ