Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

ÇAM ECZA DEPOSUNUN SPONSORLUĞUNDA HEALTHEX MEDİKAL TURİZM VE SAĞLIK FUARINDAYDIK.

ÇAM ECZA DEPOSUNUN SPONSORLUĞUNDA HEALTHEX MEDİKAL TURİZM VE SAĞLIK FUARINDAYDIK.

FUAR TURİZM BAKANIMIZ ERTUĞRUL GÜNAY ‘IN HİMAYESİNDE YAPILDI.

 

Geçtiğimiz hafta Çocuk İstiyorum.com ve Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER) 3 gün boyunca HEALTEX Sağlık Fuarındaydı.Kültür ve Turizm Bakanı Sn. Ertuğrul Günay himayesinde açılan Çam Ecza Deposunun sponsorluğunda gerçekleşen bu fuarda internet sitemize ve derneğimize  yer ayrılmıştı.İlk defa bir fuarda standımız oldu ve biz bunu çok sevdik.Fuar yurt dışındaki medikal firmalara Türkiye deki Çam Ecza Deposunun  firmalarının tanıtımını sağlayan özel bir çalışmaydı.İstanbul’daki WOW kongre sarayında yapılan fuara türk sağlık sektörünün bir çok dev firmaları katıldı.Turizm Bakanı Ertuğrul Günay bütün standları dolarak bütün firmalarla ayrı ayrı ilgilendi ve standımızı da ziyaret ederek ekibimize başarılar diledi ve bizi kutladı.

Yurt dışından Avrupa Ülkeleri,Azerbeycan ve Arnavutluktan  100′ ün üzerinde sağlık profesyonelini misafir eden HEALTHEX 2007’ ye Arnavutluk Sağlık Bakanı Nard Ndoka ve 50 kişilik bir heyetiyle birlikte katıldı. Sağlık Bakanımız ile birlikte Fuarın açılışını yaptılar.

Travelextra Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Avcı, Çam Ecza Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gemici ve Dünya Göz Hastanesi İş geliştirme Müdürü  ve UHİD üyesi Selin Peker‘ in söz aldığı HEALTHEX 2007 Medikal Turizm ve Sağlık Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın konuşması  sonrasında düzenlenen törenle açıldı. Açılışın ardından, Memorial Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bingür Sönmez’ in  Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’a  ayakta uyguladığı check-up büyük ilgi gördü.

Açılışta yapılan konuşmalarda; Türk Sağlık Sektörü’ nün, başta doktorlar ve sağlık personeli olmak üzere,  üst düzey teknoloji kullanımı ile dünya çapında bir üne sahip olduğunun altı çizilirken, Türk şirketlerinin dünya sağlık turizmi pastasından daha fazla pay alması için medikal turizmde markalaşmanın gerekliliği ve sağlık turizminde Türkiye’ yi uluslararası bir marka konumuna ulaştırmanın önemi vurgulandı.

Samsun Valiliği Sağlık Şehri Samsun projesi kapsamında  Samsun standında tam bir çıkarma yaptılar.Samsun un  başta gelen firmaları sağlık merkezleri üniversitesi hepsi kendi standlarında temsil edildiler.Fuarın ikinci günü Samsunun ünlü pidecisi Bafra Pide Fuardaki katılımcılara Samsun a özgü bu lezzetli pidenin  sahibi tarafından özel olarak  sunuldu.

Fuar boyunca her stand kendi imkanları nisbetinde ziyaretcilere özel  ikramlarda bulundu.

Sağlık fuarının yan tarafında da ayrı bir fuar olan Kahve fuarı üç gün boyunca birbirinden değişik aromalı kahvelerle iki fuarı da adeta hem nefis kokularıyla hemde lezzetiyle besledi kendi içinde yaptığı yarışmalarla renklendirdi.

 

İlk defa katılımcı olduğumuz bu fuarda bambaşka dünyalarında var olduğunu,hangi konularda daha iyi olduğunu  hangi koşullarda çalıştığını görmüş ve gözlemlemiş olduk.Bir çok kişi ile tanıştık ve dost olduk.Birlikte yapılabilecek bir çok konu çıkardık.

 

Her zaman daha iyiye doğru çalışmalar için kuvvet topladık güç aldık.

 

01 Aralıkta Kadıköy’de olacagız. Çider her zamanki gibi bir ücretsiz tüp bebek tedavisi verecek.Bu toplantıya bütün İstanbul Üyelerimizi bekliyoruz.

 

Sevgilerimle

Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ