Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

19 Aralık Çarşamba günü DİYARBAKIR da Sur Belediyesi ile birlikte Çocuk İstiyorum Toplantısı

19 Aralık Çarşamba günü DİYARBAKIR da Sur Belediyesi ile birlikte Çocuk İstiyorum Toplantısı

Diyarbakır’da  Sur Belediyesinin Anne Adayları Çider ile buluşacak.

19 Aralık Çarşamba  günü Anne adayları Diyarbakır Sümer Park Tigris Salonun da saat 12.00 /14.00 arasında toplanacaklar. Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği Yetkilisi Mukadder Adil  Çider’in çalışmalarını  ve dernek üyelerinin tüp bebek serüvenini anlatacak. Acıbadem Hastanesi Maslak Tüp Bebek Merkezi Başkanı Prof.Dr. Bülent Tıraş  kısırlık ve tüp bebek tedavileri hakkında bilgi verecek. Diyarbakırda oturan çocuk sahibi olmak isteyen bayanları ve üyelerimizi bu toplantıya bekliyoruz.

 

Toplantı Programı
12.00  Açılış Mukadder Adil ÇİDER ve Tüp Bebek tedavileri
12.20  Prof.Dr. Bülent Tıraş
13.20 Soru ve Cevaplar
14.00  Kapanış

 

Prof.Dr. Bülent Tıraş kimdir?

1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini takiben Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Eğitimini tamamladı.

1989-1990 yılları arasında Londra ‘University of London, Royal Postgraduate Medical School, Hammersmith Hospital’da Tüp Bebek, Endoskopik Cerrahi, Infertelite ve Mikrocerrahi konularında 1 yıl süre ile eğitim gördü.

1995 yılında İsrail Assaf Harofeh Medical Center’da Tüp Bebek ve Mikroinjeksiyon konularında, 2000 yılında ABD’de The Johns Hopkins University Medical School’da “Üreme endokrinolojisi ve Tüp Bebek” konularında eğitim aldı. Yine 2000 yılında ABD/Chattanooga’da “İleri Endoskopik Cerrahi” eğitimi aldı.

1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalında Yardımcı doçent olarak göreve başladı. 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesörlüğe atandı.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş, halen İstanbul Acıbadem Hastaneleri Tüp bebek Genel Koordinatörlüğü ve Maslak Acıbadem Tüp Bebek Merkezinin başkanlığını yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ