lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

25 Mayıs 2002’de Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği Antalya IVF Merkezi İle Birlikteydi

25 Mayıs 2002’de Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği Antalya IVF Merkezi İle Birlikteydi

 

Antalya IVF Merkezi kendi hastalarını ve Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği Üyelerinden oluşan yüzü aşkın davetliyi Antalya Dedeman Otelinde ağırladı.

Son derece düzgün planlanmış olarak yapılan toplantıda davetlilere çok geniş bilgiler verildi. Son bir buçuk saati sürekli soru cevap olarak geçen toplantıda misafirlerin tamamının soruları cevaplandı .Bütün toplantı boyunca bütün konular bilgisayarlı gösterimle renkli resimli olarak ayrıntılı bir şekilde yapıldı.

Çok güzel bir Antalya gününde yapılan toplantıda Antalya IVF Merkezinin Ekibi gerek bilgi bakımından gerekse görsel olarak çok bilinçli hazırlanmıştı .Toplantının tanıtımı için gerçekten çok emek verilmişti. Dedeman Otelinin haftalık bülteninde çocuk istiyorum.com un tanıtımı vardı.Bir çok gazetede hafta boyunca toplantının duyuruları yapılmıştı. Antalya TRT Radyosunda 25 Mayıs saat 10 canlı yayınında Sibel Tuzcu ve Kemal Özgür Toplantılarla ilgili bilgiler verdiler. Antalya televizyonu olaya büyük ilgi gösterdi ve arada Kemal Özgür ve Sibel Tuzcu ile geniş röportaj yaptılar. Toplantıda Çocuk ve aile dergisi nin sahibi ve direktörü Sibel Tuzcu ile röpörtaj yaptı. Toplantının büyük bir bölümü Antalya televizyonu tarafından yayına alındı.

Toplantıya katılanlar gerçekten çok ilgiliydiler. Arada Kemal Özgürün yanında büyük bir sıra oluştu ve cevaplar almak için sırada beklediler. Oldukça verimli bir toplantı idi.

Başta basın ve Halkla ilişkiler sorumlusu Halil Beye tanıtım için harcadığı çaba için çok teşekkür ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ