lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Azosperm Ve Sperm Sorunu Olan Beyler ,Eşi Azosperm Olan Hanımlar bu makale sizin için ..

yonetim

Merhaba

Bu hafta Prof.Dr.Timur Gürgan ın yeni bir haberi ile yazıma başlamak istiyorum.

“Sıfır spermle tüp bebekdiye gördüm haberde. Tamamen olmayınca elbette olmaz tabi ama eğer başka bir neden de dolayı spermler dışarı çıkmıyorsa yapılacak elbet bir şeyşer olabiliyor.

Bu noktada devreye girerek “spermlerin hazırlanması için 3 aylık bir hazırlık aşamasını” anlatıyor  Prof.Dr.Timur Gürgan . Yıllardan beri yazdığımız konuya bilimsel olarak  değinen bir bilim adamı olması bizim için çok önemli  ve Türkiye  Danimarka Fransa ve İspanya daki Tüp bebek Merkezleri ile ortaklaşa denenmiş.
İyi spermleri bulmada cip sistemini devreye sokmuşlar ..Işınla yansıtma denilen yöntemle de en iyileri seçilmiş.

Sperm detoks programı denilen Programla ve ikili ayrıştırma tekniği ile  % 42 oranında gebelik yakalanmış.

Sperm nedeni ile hamileliği düşükle sonuçlanan ve bu nedenle hamile kalamayan hanımların düşük oranlarının da azaldığı tespit edilmiş.

Spermlerin 3 ay önceden erkeklerin hayat tarzlarını değiştirip,  beslenme programı ile DNA bozukluklarının  düzeltilebildiğinin farkına varılmış olması gerçekten önemli bir bulgu. Demek ki “senin spermlerinin DNA sı bozuk asla baba olamazsın” diye bir şey yoktu.. Demek ki “otla kısırlık çözülmez “diyen bilim adamları da yanılabiliyormuşlar. Hele  detokstan sonra kendiliğinden hamile kalmış kişilerin haberini duyunca daha da mutlu olduk..

Prof.Dr.Timur Gürgan Hafta içinde  07 Subat 2017 de  13.00/14.00 arasında Facebookta Tüp Bebek Tedavileri ÇİDER grubunda olacak ve bu konudaki  soruları cevaplayacak..

Sperm detoks“undan sonra “yumurta ve embriyo detoxları”nın da açıklaması da yakında olacakmış benden söylemesi.

Üçlü teknoloji Azosperm hastalarına denenebiliyor .Lifleme denilen bir yöntemle mikrotese ile mümkün olduğu kadar sperm bulunması ve yansıtma ile bunların icinden en iyilerinin seçilmesi ikili sistem detoks da sistemin 3.cü ayağı oluyor.

156  sperm sorunu olan vaka da 60 doğmuş bebek var .. İnşallah darısı sizin de başınıza.

Bu konuyu okuyanlar bu sayfaları da ziyaret ettiler

Tüp bebek tedavisi öncesi beslenme

Sperm sayısını artırmak ve güçlendirmek için en iyi yiyecekler

Tüp bebek tedavileri öncesi beslenmede alınan doğal vitaminler

Erkeklerin kısırlığı önleme içinde beslenme diyeti gereklidir

Azosperm sorunu olan arkadaşlarımız bu formu doldurup hemen Ankara Gürgan Klinik  Prof. Dr.Timur Gürgan’a ulaşabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ