Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

01 MART UMUT TÜP BEBEK MERKEZİ İLE BİRLİKTE OLACAĞIZ.

01 MART UMUT TÜP BEBEK MERKEZİ İLE BİRLİKTE OLACAĞIZ.

Bir çifte Çider tarafından  ücretsiz tüp bebek imkanı sağlanacak

 01 MART UMUT TÜP BEBEK MERKEZİ İLE BİRLİKTE OLACAĞIZ.

 

Kdz.Ereğli Belediyesi ve Umut Tüp Bebek Merkezi ile birlikte düzenlediğimiz Bilgilendirme Toplantısı  Kdz.Ereğli Belediyesi AKM Nikah Salonunda  01.Mart.Cumartesi günü saat 13.00 de başlayacaktır.

 

Toplantımız halka açık ve ücretsiz olacak.

 

Dr.Enver KURT  Op. Dr. Emre BAKIRCIOĞLU ve Psikolog Yasemin TOPÇU’nun uzman konuşmacı olarak katılacağı toplantıda;

 

  • Çocuk istiyorsunuz ve olmuyorsa nedenleri ne olabilir?
  • Erkekten kaynaklanan problemler ilaçla tedavi edilebilir mi?
  • Baba adayında hiç sperm olmaması durumunda neler yapılabilir?
  • Kısırlık tedavisi süreci nasıl işliyor?
  • Kısırlık tedavisinin başarısı ve maliyetleri nedir?
  • Kısırlık tedavisinde devlet desteği

 

Konuları ayrıntılı olarak anlatılacak.

 

Toplantıya katılanlar, Çider vasıtasıyla Umut Tüp Merkezi’nde ücretsiz danışma ve muayene imkanı kazanıyor.

 

Kdz.Ereğlisi ve çevresindeki bütün üyelerimizi bu toplantımıza bekliyoruz…

 

Saat:    13.00

Yer:     Kdz.Ereğli Belediyesi AKM Nikah Salonunda

Tarih:  01.Mart.2008 Cumartesi

 

 

  Op. Dr. Enver KURT;
1962 yılında İstanbul’da doğan Op. Dr. Enver Kurt, 1981 yılında Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitiren Op. Dr. Enver Kurt, 1992 yılında SSK Göztepe Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamladı. Uzmanlığının ardından, 1992 – 1995 yılları arasında Süleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları Hastanesi’nde başasistan olarak çalıştı. 1995 yılında devlet hizmetinden ayrılarak, kariyerine İnfertilite ve Tüp Bebek alanında devam etti. 2004-2006 yılları arasıda Bahçeci Kliniği’nde çalıştı. 2006 yılında Özel Umut Tüp Bebek Merkezi’nin Medikal Direktörlüğü’ne getirilen Dr. Enver Kurt’un İnfertilite ve Tüp Bebek alanında, uluslar arası dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.

Op. Dr. Emre BAKIRCIOĞLU ;

1967 yılında İstanbul’da doğan Dr. Bakırcıoğlu İ. Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1990 yılında mezun oldu. Yedi ay süre ile Şebinkarahisar’da mecburi hizmet görevini yaptı. Haydarpaşa Numune hastanesinde 1992 yılında Üroloji ihtisasına başladı ve 1997 yılında Uzman oldu. İhtisasın son 6 ayında, California Universitesi San Francisco’da Prof. Dr. Tom Lue direktörlüğünde Erektil Disfonksiyon ve Nöroüroloji üzerinde çalışmalarına başladı. İhtisas sonrasında yine aynı üniversitede 2000 yılına kadar araştırmalarına devam etti. Houston, Baylor Üniversitesi ve New York, Cornell Üniversitelerinde de infertilite üzerinde çalışmalar yapan Dr. Bakırcıoğlu halen Alman Hastanesi Üroloji Bölümünde çalışmaktadır. Türk Üroloji Derneği, Türk Androloji Derneği, American Urology Association, American Reproductive Medicine, International Society of Impotance Research dernekleri üyesidir. Erektil disfonksiyon üzerindeki araştırması 2000 yılında Atlanta’da yapılan Amerikan Üroloji Derneği toplantısında ‘Best abstract’ ve Lapides Essay Contest’te ikincilik ödülü almıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ