lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Yakınlarımız bize akıllarınca moral veriyorlar

Yakınlarımız bize akıllarınca moral veriyorlar

Bize akıllarınca moral veriyorlar

Bize çocuğunuz olmasa da olur deyip basit bir şeymiş gibi çok yakınlarımız bile akıllarınca moral veriyorlar, ama bizleri ne kadar incittiklerini bilmiyorlar ve anlamıyorlar.

Hazrtüp bebek tedavisi_cocukistiyorumeti İbrahim zamanımızdan 4000 sene önce yasamız özenle seçilmiş Kuranı Kerimde en çok Adi gecen 4 peygamberden biri ve soyundan birçok peygamber gelen çok özel ve yüce bir insandı. Basil Hükümdarı Nemrutun putlarını kırıp en büyük putun bu putları kirdi dediği için Nemrut tarafında Urfa’da Ateşe atılan fakat ateşin yakamadığı, ateşin su olup odunların da balık olduğu ( Bugün Urfa’da bulunan balıklı gol ) Bu yüce insan dahi Evladının olmamasına dayanamamış Allahim Bana Bir evlat ver onu sana kurban edeyim diye dua etmiş. Hazreti İbrahim’in 96 Yasından sonra cariyesi Hz.Hacer’den Hz İsmail 100 Yaşından sonra Hz. Sara’dan Hz Yakup’un dünyaya gelmesinden sonra Allah tarafından sözünün yerine getirilmesi istenmiş ve ilk Oğlu Hazreti Ismail’i Allaha kurban etmeye gittiğinde kendisine gökten kurban olarak bir koyun indirilen ve hala Bizlerin her kurban bayramında bu olaydan dolayı kurban kestiğimiz bu Yüce insan daha sonra Oğlu Hz. İsmail ile Kabe’yi bulup inşa eder .Bugün Bütün Yahudiler soylarının Hz Ibrahim’in Oglu Yakup’tan geldiklerine Arap ve Hıristiyanlar da Hz Ismailden Geldiklerine inanırlar. Biz Müslümanların her namazda Allah Tarafından Kuranda Hz İbrahim’i anın dendiği için Allahümme salli ve Barik dualarıyla andığımız. Onun sofrası herkese acık ve bol olduğu için Allah Halil İbrahim bereketi versin dediğimiz o mubarek insanin bile sabredemediği bir şeye bizlerin katlanmamızı istemek, Olmasa da olur demek ?
Bizleri ne kadar incittiğini ancak bizler gibi sizler ve bizim gibi damdan düşenler anlayabilir.

Bizlerin Uzaylı olmadığımızı toplumda çocuğu olmayan yalnız biz olmadığımızı Sizlerin çalışmaları ve çabaları sayesinde daha iyi anlıyor ve moral buluyoruz. Çalışmalarınızın devamını ve başarılarınızı dileriz. Bizlere yol gösterdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için Siz Çider Kurucu ve Hizmet verenlerine çok teşekkür ederiz

Selamlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ