Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Umutluyum, inanıyorum ve sabırsızlanıyorum…

Umutluyum, inanıyorum ve sabırsızlanıyorum…

Sevgili Sibel Hn merhabalar,

 

Mutlaka ki yalnız değilsiniz üstelik bizimde yalnız olmadığımızı bize hissettirmek için oldukça çaba sarfettiğinizi yaptıklarınızla görüyorum.
Siteye her zaman giremiyorum ne yazik ki fakat maillerinizi büyük bir merakla okuyor aynı zamanda doldurduğum formlarıma da geri dönüldüğünü gördükçe daha mutlu ve umutlu oluyorum zor dönemlerden geçiyoruz inanıyorum ki geçecek ama zaman gerekiyor.
Geçen haftalarda öğle saati dr larla online görüşmelere bağlanmak istedim olmadı arayamadım da sizi bir sorun oldu sanırım.
Hikayeme gelince ; şimdilik çok iç açıcı değil ama yinede kötü bir tablo yok nedeni bilinmiyor, evlenir evlenmez bebek isteğim vardı .Birde büyüklerin gizli gizli akabinde açık açık istekleri zaten evhamlı olan beni baskılamaya başladı ve kaygılandırdı.Hemen doktorlara gitmeye başladık malum yaşım yerindeydi 28 elimi çabuk tutmam gerekiyordu fakat atladığımız birşey mi vardı acaba ? Alışmak, hazır olmak, bilmiyorum birkaç doktordan sonra İzmir’e gittim tüplerime bakıldı yara tedavisi oldum laparoskopi ile tüpler genişletilsin dedi doktorum ve aşılama yapıldı .Ardından tüp bebek ve sonuç negatif, hem maddi hem manevi bir yıkımdı çok stresli bir dönemdi en çokta eşimin üzülmesi beni çok üzmüştü.Şimdi kendimi topladım pozitif düşünceyle ilgili kitaplar okuyorum umutsuzluğa düşmemek için iniş çıkışlarım oluyor .Allahtan ümit kesilmezmiş, bir yıl geçti uygun olduğumuzda yeniden başka bir doktorla tedavime başlayacağız. İzmir de doktorumla görüştüm ,umutluyum, inanıyorum ve sabırsızlanıyorum…

Saygı ve sevgilerimi sunuyorum, görüşmek dileğiyle……

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ