Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi Sayı 195 .Karabük Zonguldağa fark attı..

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TOPLANTIMIZ…KARABÜK ZONGULDAK’A FARK ATTI..

 

13 Ocak ta Zonguldak ta 14 Ocakta Karabük’te Yeditepe Üniversitesi Tüp bebek Merkezi ile toplantı yaptık..Zonguldak daha büyük bir şehir olmasına rağmen Karabük daha dolu dolu ve kalabalık geçti.

İstanbul dan Cuma gecesi sabaha karşı saat 01.30 da Elifle birlikte Varan la yola çıktık.sabah 05 de Zonguldak’taydık.Biraz dinlendikten sonra hemen toplantının yapılacagı Gençlik merkezine gittik. Prof.Dr.Cem Fıçıcıoğlu ve Halkla ilişkiler Özden Böke Özlem Hanım ve bir bey daha vardı.Bir kişiye 3 kişi ..Dr.Cem Beyin etrafında yemin ederim fır döndüler.Bir insan, bir doktor bu kadar mı kıymetli olur?:-) keyifle ve gıptayla izledim darısı da başıma dedim tabii..Özenli ve dikkatli insanlarla çalışmak gerçekten zevkli oldu.

Zonguldak ta il temsilcimiz akın ve eşi ,Zonguldak taki kalışımızı bayagı kolaylaştırdılar. Otele ve Karabüğe ulaşımımızı o ve arkadaşları hallettiler hiç sıkıntı çekmedik.

 

100 kişi Zonguldak’ta 200 e yakın kişi de Karabük te geldi. İki şehirlerde de bu toplantılara has Universitenin ve dernek indirimini birlikte kullanınca oldukça avantajlı imkanlar sunuldu.

ÇİDER GEÇEN HAFTA GAZETELERDEYDİ…

Star gazetesi Bugün gazetesi,Sabah Gazetesi,Milliyet Gazetesi,Kadıköy Gazetesi geçen hafta

çeşitli konularda Çiderin görüşlerini de aldı…Taşıyıcı annelik,tedavilerde derneğin rolu,tüp bebegin zorunluluk mu yoksa bir tercih mi olması gerektiği konuları tartışıldı.Çocuk sahibi olma konusunda bir çok görüşün konuşulmasının yanı sıra Çiderin dedernek olarak görüşlerinin alınması güzeldi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ