Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi Sayı 189 PSİKOTERAPİLİ BİR HAFTA SONU PSİKOTERAPİLİ GÜZEL BİR HAFTA SONU GEÇİRDİM.

Sevgili dostlarım merhaba;

Çok güzel bir cumartesi günü geçirdim. 30 Eylül saat 13.00 de Nippon Sigortanın Salonunda dernek ve site üyelerimiz ve aynı zamanda biz dernek mensupları hep birlikte ilk psikoterapimizi yaptık.

İnanılmaz hoş bir deneyimdi ve muhteşem bir duygu seli oldu.Sitemizin forumda üyelerimizin sorularını cevaplayan deneyimli uzman klinik psikologu Derya Hanımla geçmiş ve gelecek kaygısı olmadan bulunduğumuz anı dolu dolu yaşamayla ilgili ders aldık.Önümüzdeki hafta 07 eylül de kaldığımız yerden devam edeceğiz.Katılanlar gerçekten bundan dolayı çok memnun kaldıklarını belirttiler.Bir anda binlerce yıllık bir dostluk oluştu aramızda. Bu konuyu çok ayrıntılı ben anlatmayacağım dernekten Feryal arkadaşımız da bizimle birlikteydi ve bu konuyu ve ayrıntılarını o yazmak istedi bende memnuniyetle kabul ettim. 07 Eylül ü lütfen unutmayın ve lütfen ve lütfen bu ücretsiz muhteşem deneyime sizde katılın.İnanın çok şey kazanacaksınız.İki hafta önce Kayseri ve Nevşehir toplantılarımızdan önce 22 üyemizi İstanbul da bir günlüğüne misafir ettik.Bu karşılamaları hep Nuray düzenlemesini yapıyor,günlerce üyelerle görüşüyor otobüsü ayarlıyor sonrada ve genelde Ayşe ile onları merkezlerin önünde karşılıyorlar ve muayene süresince onların yanında oluyor. Bu defa bende onlara katıldım.Gelen üyeler Ferticenter da ücretsiz muayene oldular ve tekrar kendi şehirlerine döndüler. Gene hep birlikte dertleştik sohbet ettik ve muayeneleri bitince onları kucaklayarak uğurladık.

İki ya da daha fazla tüp bebek denemesi geçirmiş olan arkadaşlarımız bize başvursunlar.Onlar için çok özel imkanlar hazırlamaya çalışıyoruz.Özellikle evde yada işten adetinizin ikinci günü kan testinizi çok uygun fiyata ve güvenilir ellerde yaptırabilmeniz de ayrı bir imkan.Lütfen bunlardan yararlanın.

Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ