Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Keşke Boşa Ağladığım Geceler Yerine Bebek Bakan Gecelerim Olsaydı

Keşke  Boşa Ağladığım Geceler Yerine Bebek Bakan Gecelerim Olsaydı

Bende 17 sene çocuk özlemi çekerek yaşadım. 21 yaşında gittiğimiz doktorun yüzüme eşimin çocuk sahibi olamayacağını söylemesi ile bunalıma girdik. Bu yetmezmiş gibi aile büyüklerinin olayı duyunca boşanma konusuna gelen konuşmaları tuz biber oldu. Sevgili doktorlarımızı tenzih ederek bir miktarda bu eksikliğimizi ve cahilliğimizi kullanarak bizi kandıran doktorların verdiği maddi ve manevi yıkıntıları yaşadık.

Hiç ummadığım bir zamanda emekli birinin evlat edinmesini ve yaşadığı sevinci görerek hiç bir şeyin son olmayacağını bana anne diyecek birinin olacağını hissetmek bile beni heyecanlandırdı ve bu emelimize kavuştuk.

Tabi bu çok zor bir karar benim ailem neder, onun ailesi ne der, çevre ne der,çocuğum büyüdüğünde hayelleri yıkılır mı bir sürü soru işareti ile bu düşünce içersine girdim. Eşimin desteği ile bu hayata bir kez geldiğimizi ve anne-baba sevgisini mutlaka yaşamak ve yaşatmak istediğimizin kararını verdik. İYİKİ DE VERMİŞİZ keşke bu karara daha ilk başında verebilseydik. Şimdi 3 değil 20 yaşına bir gencin annesi olabilirdim. Keşke gençliğimde boşa ağladığım geceler yerine bebek bakan gecelerim olsaydı belki o zaman cesaretim olur ve 2. bir bebeği de sahiplenebilecek zamanımız olurdu. Lütfen bu yazıyı evlat edinmek isteyenlere okutun okutun ki geç kalmasınlar sevgilerin en güzeline sahip olabilsinler.

KARAR VERMEK ZOR AMA SONU ÇOK GÜZEL

Sevgi ile kalın yüreği anne sevgisi ile dolu herkese sevgiler
secenaz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ