lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Ben evlat edinmek istiyorum ama olmuyor ..

Ben evlat edinmek istiyorum ama olmuyor ..

Ben evlat edinmek istiyorum ama olmuyor ..
Merhaba Sibel hanım

6 yıllık evliyim ve yurt dışında yasıyorum.Hikayem evliliğimle birlikte başlıyor..Çok ayrıntıya girmeden anlatacağım umarım
sıkılmazsınız..
2005 yılında evlendik ilk hafta eşimle bir konuşma geçti aramızda bir bebeğimiz olsun bir tane de evlat edinelim dedik..Bunu neden mi konuştuk çünkü ben çocukları çok seviyorum tarıf edemeyeceğim kadar ve bu hep böyleydi evliliği bile çocuğa ulaşmak için bir araç olarak görürdüm..bişeyi çok istemek doğru değilmiş bunu geç de olsa anladım..son 2 yılda 2 aşılama 3 kezde tüp bebek denedim ..sayısız ilaç yumurtama tedavilerimden,alternatif tıptan,sanırım bahsetmeye gerek yok..Her yol denendi sonuç; yumurta ve sperm kalitesi bunun içinde yapılacak pek bişey yokmuş donor önerildi ve denemeye devam dendi..
Sonra dedik ki neden bir an önce evlat edinmeyelim ki zaten karar vermiştik..araştırmaya başladım görüşmeler yaptım ama yok her kapı kapandı olmuyor..sebep ise yurt dısında olmam ancak tr ye gelirsem alabileceğim..O zaman dedik burdan deneyelim sonuç yine hüsran.. kendi devletim beni vatandaşı olarak görmüyor güvenmiyor, kaldığım ülkede ise zaten vatandaş değilim..Çaresiz kaldık bir köpek evlat edindik bizde..az da olsa mutluyum en azından onunla ilgilenirken daha az düşünüyorum..

Ben evlat edinmek istiyorum ama olmuyor ..Yani neden yazdım bunları kime nasıl bir umut olurum bilmiyorum ama..ya asıl demek istediğim evlat edinmeye sizler karar veremiyorken ben çok istiyorum ama olmuyor imkanınız varken değerlendirin diyorum arkadaşlar kimsesiz bir çocuğa sizlerden daha iyi bakabilecek kimse olamaz bir hayat kurtarın ve evlat sevgisini sizde tadın..

Sevgiler
ılgım..
Evlat edinme ve koruyucu aile hikayelerinizi bize yollayın mutlulukla yayınlayalım

 

 

.

Ben evlat edinmek istiyorum ama olmuyor konusunu okuyanlar aşağıdaki hikayeleri de incelediler ;

..
.

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum formu ile bize ulaşabilir ve daha uygun koşullarda tedavi olabilirsiniz.
 
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. yonetim dedi ki:

  sehri hanım biz dernek olarak tüp bebek tedavisi görmek isteyenlere bilgi veriyorum bu konularda iletişim kurmuyororuz.Evlat edinme çocuk esirgeme kurumları tarafından yapılıyor.

 2. Zeki dedi ki:

  Ailem var ama beni hic sevmiyorlar bende karar verdim huzurlu bir aileye evlatlik gitmet istiyorum

 3. Esra dedi ki:

  Merabalar demek istedim

  1. yonetim dedi ki:

   Merhabalar Aramıza hoş geldiniz 🙂

 4. yonetim dedi ki:

  Merhaba evşat edinmeniz için bulunduğunuz ilde SHCEK e başvurmanız gerekmektedir. Güvenlik açısından telefon numaranız silinmiştir, burada haberleşme aracı olabilecek her şey silinmektedir.

BİR YORUM YAZ