Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

KAVAKLIDERE TÜP BEBEK MERKEZİ DR.GURUR POLAT İLE ESKİŞEHİR’DE YAPTIĞIMIZ TOPLANTI ÇOK DOLU VE KEYİFLİ GEÇTİ.

KAVAKLIDERE TÜP BEBEK MERKEZİ DR.GURUR POLAT İLE ESKİŞEHİR’DE YAPTIĞIMIZ TOPLANTI ÇOK DOLU VE KEYİFLİ GEÇTİ.

20 Ekim de Cumartesi günü Eskiden City Hospital Tüp bebek merkezi olan yeni adıyla Kavaklıdere Tüp Bebek Merkezi olarak faaliyet gösteren merkez ve başkanı Dr.Gurur Polat’la  Gar Toplantı Salonun da toplantı yaptık.Bu merkezimiz City Hospital olduğundada biz  onlarla birlikçe çalışmalar yapıyorduk.Daha öncesi  Dr.Gurur Polat Ankara Sevgi hastanesi varkende Prof.Dr Semra Kahraman’ın ekibindeyken doktorumdu.Uzun yıllar önce Ankara’ daki tedavim sırasındaki olumlu yaklaşımı ile kendisi şahsen her zaman çok sevdiğim ve saydığım bir insan olarak kalbimde yer etmiş bir kişidir.

Geçmişteki günlere söyle arkamı dönüpte baktığımda koca koca senelerin geçmiş olduğunu ama onca yıl dost kalmış dostça çalışabilmiş  olmanın da   huzurunu duyduğumu gördüm. Görüşemeseniz birlikte sık çalışamasanız bile  arkanızda dost bıraktığını biliyorsunuz.Böyle zamanda bunun ne kadar zor bişey olduğunu hepimiz gayet iyi biliyoruz. Bu nedenle bu tür kişileri bulunca hiç bırakmamak ve üstüne titremek gerekiyor.City hospital den Kavaklıdere tüp bebek merkezine dönüşmesinde uzun süre  uzaktan çalışmalarını izledik ve sonra başının kalabalıklığı gittikten sonra gene bir yerlerde buluştuk işte. Hayat iste böyle bir şey ve güzel bir şey diye düşündüm.Merhabalaştık ve uzun uzun eski günleri ve şimdiki çalışmaları konuştuk.
Anadolu Haber  Ajansı ve İletişim Fakültesi örgencileri haber için gelip roportaj yaptılar.Bahçede çiceklerin içinde çok hoş bir sohbet oldu. Salonumuz samimi ve sevimliydi.Garın elemanları ellerinden gelen her şey için canla başla çabaladılar.Etrafımda heyecanla koşuşturan insanları görmek beni her zaman çok mutlu ediyor. Bir çaba varsa orada mutlaka güzel bir hareket vardır diye düşünüyorum..Toplantımız her zamanki gibi  benim sunumumla başladı.Salon dolu insanlar ilgili gözleri pırıl pırıl ve keyifle bakıyor işte bu toplantı çok güzel geçer diye düşündüm.Yanılmadım. Dr.Gurur Polat kendi yorumuyla sanki karşısında bir hastasına rahatsızlığı ile ilgili konuşuyormuş gibi rahat ve espirilerle süsleyerek  tedavileri ve uyguladıkları yöntemleri anlattı.Salon da hemen sorularını soruyor ve cevaplarını alıyordu.Kalabalık ve çok rahat bir toplantı oldu. Toplantı bitince de zaten Gurur Bey “Ben bu toplantıdan çok keyif aldım Sibel Hanım çok güzel oldu “ dedi.”Bizde Gurur Bey” dedim. Evet öyleydi. Doktor yaptığı işten keyif alıyorsa bu gelip onu dinleyen insanlara da sirayet ediyor.Onun pozitif enerjisi gelenleri kendisini daha çok dinlemesini sağladı Toplantıda 10 üyemiz 1500 usd den tüp bebek tedavisi imkanına kavuştu.herkes çok mutlu toplantımız bitti.
En kısa sürede diğer toplantılarda buluşmak  üzere vedalaşarak ayrıldık.Biz doğruca ikinci toplantımızın yapılacağı Zonguldağa hareket ettik..

Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ