lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Bursa’da Kadınlar Konsorsiyumu

Bursa’da Kadınlar Konsorsiyumu

Güzel bir Eylül sabahı erkenden Kalamıs Kadın Saglıgı Merkezinin Halkla İlişkiler Müdürü Eda Hanım ve Gökçe Hanım Ayşe ile Beni Dernekten aldı. Çıtıpıtı iki çalışkan kadın.Benim bu yolculukta cici annem Cansın yanımda yoktu bu nedenle kendimi yarım yarım hissediyorum.Allah’tan Ayse var işe gireli beni hemen çözdü çarçabuk yoksa ben çok dalgınım .Bu ara yalnızca ve yalnızca bildiğim telaş ve stress yapmak..Toplantıların arka arkaya olması yeterince insana ulasamadıgımız korkusunu yaşatıyor.Bu nedenle hepimiz çok daha fazla çalışıyoruz. Sabahın erken saatlerinde 4 kadın yollara düştük.Eda Hanım Halkla ilişkler okumuş gencecik ama çok hırslı bir genç kadın. Azmi ve başarma mücadelesi bende hayranlık uyandırdı.. Tek başına küçüçük bir arabayla ve yollarda tırların arasından gittiği bir yolculugunu agzımız açık dinledik.Benimde insan ilişkileri ve tanıtım en çok ilgilendiğim dinlemekten ve konuşmaktan haz duydugum bir konu.Bu nedenle bence çok hoş bir seyahat oldu.Bayagı bilgilendim.Cansın bizi Otelde eşi ile birlikte karşıladı.Oh gene hep birlikte olmak ne kadar güzel…Neşemiz tam yerine geldi. Harıl harıl salonun hazırlanması için çalıştık.Bursa Anatolia oteli güzel bir otel salonu da öyle.Toplantıya katılım için arayan üyelerimizin bir çogu yerine çok yeni kişiler geldiler.Yaklaşık 70 kişi vardı .Şaşırtıcı ama öyle oldu. İstanbul’dan Hazal da Mübeccelde esi ve ile birlikte gelip bizi yalnız bırakmadılar. Kendilerine çok teşekkür ederiz.Toplantı kısa bir bilgilendirmenin sonunda hemen özel soru cevaplara geçildi. Teksen bey ve ekibi masalarda ilgilenen herkesi özel görüşmeye aldılar .Tek tek gelenlerle ilgilendiler. Gelenler hep raporları ile gelmislerdi. Herkes cevaplarını aldı ve rahatlayarak toplantıdan ayrıldı.

Toplantı Fotoğrafları İçin Tıklayınız

Toplantıda Eskisehirden gelen Türkan Yegin 750 usd lik tedavi olma imkanına kavuştu.İnanılmaz sevindi. Bizde sevindik ama gönül isterdiki keske bu imkan daha fazla olsaydıda diger arkadaslarımızda hemen tedaviye girebilselerdi. Ama imkan olmuyor iste..

Listemiz şöyle..
750 usd Türkan Yegen
1500 usd tedavi olacaklar
Diler Yılmaz
Hafize Yıldırım
Yasemin Gürel
Nihal Duman
Nilgün Dinç
Güler-Murat Yıldız
Semiran Kartal
Ümit Yıldırım
Dilek Karaduman
Şükriye Aydın
Gülbahar Kurulmuş
Mübeccel Göç
Nihat Büyük
Hüsrev Hacıoglu
Burcan Altuntas

Bütün arkadaşlarımıza bol sans diliyoruz.

 

19 EYLÜLDE BOLU’DAYIZ

Sevgili dostlarım 19 Eylülde Bıluda Turizm Uygulamalı otelinde saat 13.00 de Acıbadem Hastanesi tüp bebek bölümü Başkanı Doç.Dr.Cem Demirel ile birlikte olacagız. Bolu ve civarında oturan arkadaşlarımızı da yanımızda görmek ve tanışma bizi gerçekten çok mutlu edecek.

Hepinize huzur dolu günler diliyorum.
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ