lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

SARIYER’DE 18 NİSAN ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 13.00 DE HANIMLAR TOPLANTISI VAR.

SARIYER’DE 18 NİSAN ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 13.00 DE HANIMLAR TOPLANTISI VAR.
SARIYER’DE 18 NİSAN ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 13.00 DE HANIMLAR TOPLANTISI VAR.

Bir üyemize ücretsiz tüp bebek tedavisi imkanı veriyoruz

Sarıyer Belediyesi ile Çider’in 18 Nisan Çarşamba günü sat 13.00 de hanımlar için ortaklaşa yaptığı toplantıda Sarıyer Kültür Merkezi Tiyatro Salonunda çocuk sahibi olamama konusunda hem dertleşeceğiz hem de konuşmacı doktorumuz Nişantaşı Dr.Pakize Tarzi Tüp Bebek Kliniği Başkanı Prof.Dr.Erkut Attar’ı dinleyeceğiz.

Uzun yıllar Amerika da olan Prof.Dr.Erkut Attar bize kısırlık ve tüp bebek tedavileri hakkında bilgiler verecek ve sizlerin sorularını cevaplayacak. Söyleşi şeklinde geçecek olan toplantımız saat 16.00 da toplantımız biterken bir üyemizi gene ücretsiz tüp bebek tedavisine kavuşturacagız.

TOPLANTI PROGRAMIMIZ

13.00 Açılış

13.20 Prof..Dr.Erkut Attar’ın konuşması

14.30 soru ve cevaplar

16.00 Ücretsiz tüp bebek tedavisinin belirlenmesi ve kapanış.

PROF.DR.ERKUT ATTAR KİMDİR.?

Dr. Erkut ATTAR 1986 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’inden mezun oldu. 1991 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı oldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum asistanlığı döneminde İskoçya, Aberdeen Üniversitesi Patoloji Bölümünde Onursal Araştırma Görevlisi olarak ve daha sonra Amerika Birleşik Devletlerinde University of Connecticut Health Center’de Kadın Hastalıkları Ve Doğum Anabilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. İstanbul Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve çok Doğum Anabilim Dalında doçent Ünvanını aldı ve 2001 yılından itibaren de aynı kürsüde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. Şubat 2005 – Ağustos 2006 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri, Northwestern Üniversitesinde misafir öğretim üyesi ve ortak araştırıcı olarak çalıştı. Ocak 2007 tarihinde İstanbul Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında profesör ünvanını aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ