Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Bitmeyen Sevdanın Yılmaz Savaşçıları Adapazarı’nda toplandı

Bitmeyen Sevdanın Yılmaz Savaşçıları Adapazarı’nda toplandı

2015 yılına bebekleri için hazırlanıyorlar.  

26 Aralık günü Cuma  Orhangazi Kültür Merkezinde Adapazarı Valiliği ve Belediyesi’ninde desteklediği Kısırlık Tüp Bebek Tedavileri Bilgilendirme ve Bilinçlendirme toplantısı yapıldı.
Yüzden  fazla çocuk sahibi olmak isteyen anne ve baba adayı Uzman Konuşmacı Prof.Dr.Cem Fıçıcıoğlu’nun kısırlık ve tüp bebek tedavileri hakkında bilgilendirmesini ilgiyle izledi. Gelenler tedavileri hakkında doktordan bilgi aldılar. “Tedavilerinize geç kalmamanız çok önemli .Eşlerin mutlaka birlikte değerlendirilmesi ve birlikte tedavi olması gerekiyor. Evlendikten sonra bir uzmana başvurmak için 2 seneyi kesinlikle geçirmeyin “ dedi. Yumurtalık rezervleriniz yeni bir yöntemle hemen ölçülebiliniyor çocuk beklemek istiyorsanız önce bunu ölçtürün “dedi.

Dernek yetkilisi Mukadder Adil  bebek sahibi için yılmadan mücadele eden anne adaylarını
“Bitmeyen  Sevdanın  Yılmaz Savaşçıları” olarak  düşündüklerini ,tedavileri boyunca hem psikolojik destek hem de  hastanelerden indirimler alarak tedavilerinde desteklediklerini  belirtti.

14 yıldan bu yana Çocuk Sahibi olmak isteyen çiftlere destek veren  bağımsız  sivil toplum kuruluşu Çocuk İstiyorum  Dayanışma Derneği  (ÇİDER)   ve www.cocukistiyorum.comTürkiye genelinde 400 ün üstünde bilgilendirme toplantısı yaparak kısırlık ve tüp bebek tedavisi olacak çiftlere internet sitesinde  doğru tedavi yollarını anlatıyor başvuranlara ücretsiz teşhis ve indirimli tedavi imkanı veriyorlar.

 

Tüp bebek tedavileriniz için Çocuk İstiyorum -ÇİDER Formu ile başvurabilirsiniz.

 
  •   
 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ