lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

04 KASIM 2007 BAHÇELİEVLER NECİP FAZIL KISAKÜREK TOPLANTI SALONUNDAYIZ

04 KASIM 2007 BAHÇELİEVLER NECİP FAZIL KISAKÜREK TOPLANTI SALONUNDAYIZ

04 KASIM DA İSTANBUL’DA MEDICAL PARK ILE BAHÇELIEVLER DEYIZ..

 

NECIP FAZIL KISAKÜREK TOPLANTI SALONUNDA  SAAT 13.00 DE YAPILACAK

BIR ÇIFT  ÜCRETSIZ TÜP BEBEK TEDAVISI VERILECEK.

 

Yer     : Necip Fazıl Kısakürek 

Tarih  :  04 Kasım 2007 Pazar günü

Saat    : 13.00/17.00

 

KONULAR VE KONUŞMACILAR;

 

13.00/13.20 Hayal etmek ve gerçekleştirmek..

Sibel Tuzcu Çider Başkanı
13.20/14.30
Kısırlık Tüp Bebek Tedavileri ,hastalar ve doktorlar 
Doç.Dr.Selman Laçin Medical Park  Kısırlık ve Tüp Bebek Bölüm  Başkanı

15.30 /15.40 Ara

15.40/16.45  Soru ve Cevaplar

16.45/17.00  Ücretsiz tedavinin belirlenmesi ve toplantının kapanışı 

 

Toplantıya katılanlara ön muayene,teshis,ve bilinçaltı gücünü çalıştırma teknikleri grup çalışması  ücretsiz olarak sağlanacaktır..

 

ÖNEMLİ

Ayrıca her zamanki gibi toplantıya katılan bir çift ÇİDER tarafından ücretsiz tüp bebek tedavisi olma imkanına kavuşmaktadır..(Halka ücretsiz toplantılar ve ücretsiz tüp bebek tedavisi Çider’in 2002 yılında başlattığı bir hizmettir.)
Çider her ay  derneğe başvuranlardan maddi imkanı az  3 çiftin kısırlık tedavisi ücretinin (ilaçlar hariç) tamamını karşılamakta ,40 üyesinin de tedavisini yarı fiyatına yaptırmaktadır.


DOÇ.DR.SELMAN LAÇİN KİMDİR?
1964 Ankara doğumlu olan Dr. Selman Laçin ilk ve orta öğrenimini Ankara ve İstanbul’da tamamladıktan sonra 1988 yılında GATA Tıp Fakültesinden mezun olmuş ve 1996’da İzmir, Dokuz Eylül Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ndan uzmanlığını almıştır.
Yardımcı Doçent olarak başladığı Manisa Celal Bayar Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda çalıştıktan sonra 2002 yılında Doçent olan Dr. Selman Laçin İsveç Karolinska Enstitüsü Yüksek Riskli Gebelikler Departmanı’nda, İsrail Tel-Aviv Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi ve Laparoskopik Cerrahi Departmanında ve Ankara GATA Tüp Bebek Merkezinde değişik sürelerde çalışmalarda bulunmuştur. 2004 – 2007 yılları arasında İstanbul Memorial Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde görev yaptıktan sonra İstanbul Medical Park Bahçelievler Hastanesi Tüp Bebek Merkezini kurmuştur.
Yurt dışı ve yurt içi bilimsel dergilerde yayınlanmış 80  adet makalesi ve çok sayıda bilimsel tebliği ve 4 adet kitap yazımında bilimsel katkısı bulunan Dr. Laçin yurt içinde ve dışında değişik mesleki ve sosyal kuruluşların üyesidir.
İnfertilite (Kısırlık) ve Tüp Bebek dışında mesleki ilgi alanları Riskli Gebelik Takibi, Menopozal Dönem, Jinekolojik Laparoskopik Cerrahi ve Kadınlarda İnkontinans (idrar kaçırma) Cerrahisidir.

Halen İstanbul Medical Park Bahçelievler Hastanesi Kadın Hastalıkları – Doğum Kliniğinde  ve Tüp Bebek Merkezinde Bölüm Başkanı olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ