lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

26 Aralık Cuma Adapazarı’nda Kısırlık ve Tüp Bebek Tedavileri Toplantısı

26 Aralık Cuma Adapazarı’nda Kısırlık ve Tüp Bebek Tedavileri Toplantısı

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER) 26 Aralık Cuma günü Orhangazi Kültür Merkezi’ nde Saat 14.00 de “Tüp Bebek Tedavileri Bilgilendirme ve Bilinçlendirme Toplantısı” yapıyor.

Prof. Dr. Cem Fıçıcıoğlu

2002 yılından bu yana Türkiye genelinde faaliyet gösteren ve çocuk isteyen çiftlere destek veren (ÇİDER) İn konuğu  uzman tüp bebek doktoru Yeditepe Hastanesi Kadın Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı  Prof. Dr. Cem Fıçıcıoğlu olacak.

“Mücadele ediyorlar “

Dernek Başkanı Sibel Tuzcu “Çocuk sahibi olamama sorunları bazen çok basit nedenlerden olabiliyor ve tüp bebek tedavileri ulaşılmaz  ve son nokta değil  bir çözümün parçası olmalı, kişiler gözlerinde büyütmemeli. Biz halkın gözünde tüp bebek tedavileri hakkında  yanlış bilinen her şeyi düzeltmeye çalışıyoruz. Tüp Bebek tedavisine ulaşılmaz bakmak yalnız Türkiye’ye özgü bir yaklaşım değil, 2012 yılının  rakamlarına göre dünya da 90 milyon çift çocuk sahibi olmak için mücadele ediyor ” dedi.

Kısırlık tedavileri hakkında ayrıntılı bilgi verecek olan Prof. Dr. Cem Fıçıcıoğlu toplantıya katılan konuklara tedaviler hakkında bilgiler verecek ayrıca raporlarını getiren hastaların evraklarını inceleyerek  sorularını cevaplayacak.

Toplantı Programı

14.00 Açılış  Derneğin tedavilerde hastalara katkısı Toplantılar Koordinatörü Mukadder Adil
14.30 Kısırlık ve Tüp bebek tedavileri. Konuşmacı Prof. Dr. Cem Fıçıcıoğlu
15.00 Konukların sorularının cevaplandırılması
16.00 Kapanış  
http://www.sakaryahalk.com/28258-kisirlik-kaderiniz-olmasin-haberi.html#.VJKfJS4WVUI.twitter

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ