Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

13 Martta URFA Tüp Bebek tedavileri Toplantısı

13 Martta URFA Tüp Bebek tedavileri Toplantısı

 

13 Mart Perşembe günü Urfa da  Tüp Bebek Tedavileri Bilgilendirme Toplantısı

 

 

13 Mart Perşembe günü saat 14.00 de  Urfa Büyükşehir Belediyesi ile  Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER) in Şair Nebi Kültür Merkezinde ortaklaşa düzenledikleri Tüp Bebek tedavileri bilgilendirme ve bilinçlendirme toplantısına Acıbadem Maslak Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Başkanı Prof.Dr.Bülent Tıraş katılacak.

 

Açılış konuşmasını ÇİDER Derneği Başkanı Sibel Tuzcu’nun yapacağı toplantıda ÇİDER’in çalışmaları ve çiftlere ne şekilde destekler yapıldığını ayrıntıları ile anlatacak . Acıbadem Maslak  Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Başkanı Prof.Dr.Bülent Tıraş  da kısırlık nedenleri, tedavileri,yeni gelişmeler  hakkında bilgilendirecek

Tedaviler ile ilgili soru- cevap bölümü, hastaların getirdiği raporların yorumlanması da Prof.Dr .Bülent Tıraş tarafından  yapılacak.

 

Toplantı halka açık ve ücretsiz olacak.

 

Toplantıya Urfa ve çevresinde oturan bütün Çider üyelerinin katılımı bekleniyor.

 

 Ayrıntılı bilgi icin Çideri arayabilirsiniz. : 0216 456 39 75-76

 

 

 

Prof.Dr. Bülent Tıraş Kimdir.?

 


1984 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini takiben Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Eğitimini tamamladı.

1989-1990 yılları arasında Londra ‘University of London, Royal Postgraduate Medical School, Hammersmith Hospital’da Tüp Bebek, Endoskopik Cerrahi, Infertelite ve Mikrocerrahi konularında 1 yıl süre ile eğitim gördü.

 

1995 yılında İsrail Assaf Harofeh Medical Center’da Tüp Bebek ve Mikroinjeksiyon konularında, 2000 yılında ABD’de The Johns Hopkins University Medical School’da “Üreme endokrinolojisi ve Tüp Bebek” konularında eğitim aldı. Yine 2000 yılında ABD/Chattanooga’da “İleri Endoskopik Cerrahi” eğitimi aldı.

 

1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum anabilim dalında Yardımcı doçent olarak göreve başladı. 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesörlüğe atandı.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş, halen İstanbul Acıbadem Hastaneleri Tüp bebek Genel Koordinatörlüğü ve Maslak Acıbadem Tüp Bebek Merkezinin başkanlığını yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ