lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

10 Ekim Salı İstanbul Küçükçekmece Cennet Kültür ve Sanat merkezindeyiz.

10 Ekim  Salı İstanbul Küçükçekmece Cennet Kültür ve Sanat merkezindeyiz.

Küçükçekmece Belediyesi  ve Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (ÇİDER) birlikte 10 Ekim Salı günü  Cennet Kültür ve Sanat Merkezinde Yrd.Doç.Dr.Turgut Aydın ile birlikte Kısırlık ve Tüp Bebek Tedavileri toplantısı yapıyor.

Yrd.Doç.Dr.Turgut Aydın Tüp bebek tedavilerinde yenilikler, kadın ve erkek kısırlığı nedenleri, azosperm ve tedavileri anlatılarak gelen konukların soruları cevaplanacak, tedavileri konusunda çözüm önerilerinde bulunacak.
ÇİDER Başkanı Aliye Sibel Tuzcu tüp bebek tedavileri ile ilgili son yapılan anketleri anlatacak. Tüp bebek tedavisi sırasında stresi nasıl azaltabiliriz, tüp bebek tedavisi öncesi nasıl beslenmemiz gerekir. Tüp bebeğe başlamadan önce neler yapılmalı?.Hangi vitaminler bize nasıl yarar saplayabilir konularını anlatacak.

Halka açık ve ücretsiz yapılacak olan toplantı saat 16.0 da sona erecek. Toplantıya katılanlar ÇİDER derneğinden  ücretsiz muayene ve tüp bebek tedavilerinde indirim alma imkanına kavuşacaklar.

 

Yrd.Doç.Dr. Turgut AYDIN  kimdir?

1972 Sakarya doğumlu.Eğitimini Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ ni bitirdikten sonra 1996-2011 yılları arasında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’ n de tamamladı.2002 yılında uzmanlık tezini yaptı.Çalışma hayatına 2003-2007 de VKV Amerikan Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi’ nde başladı.Sırasıyla Ankara Gazi Devlet Hastanesi, Kayseri Doğumevi, Kayseri Tüp Bebek Merkezi, Kayseri Hastanesi Üremeye Yardımcı Tedaviler Merkezi’ nde hizmet verdi.2011 -2017 yılından beri Acıbadem Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezi sorumlusu olarak yaptı. 2017 Şubat ayından itibaren İstanbul Acibadem Atakent Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi Bölüm Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Acıbadem Atakent Üniversitesi Tüp bebek Merkezinde SGK  Raporu verilebilmekte ve dışardan gelen SGK raporu geçmektedir. Tüp bebek tedavisi fiyatları ve SGK raporu için lütfen ÇİDER Derneğini arayıp bilgi alınız.

İletişim  05414551606

 

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği ( ÇİDER ) Nedir?

2001 yılında  20 yıl tedaviden sonra 42 yaşında anne olan Sibel Tuzcu tarafından kurulan www.cocukistiyorum.com  da ki üyeler tarafından 2002 yılında kurulmuştur. Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere ücretsiz muayene ve teşhisler, tedavi imkanları, hastanelerle anlaşmalar yaparak indirimler alır . 132.000 kullanıcısı olan www.cocukistiyorum.com  ve Sibel Tuzcu başkanlığında Türkiye genelinde 450 den fazla  toplantı yapan ÇİDER,  Uluslararası kısırlık derneği Fertility Europe (FE) üyesidir ve  birliğinin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

 

 

 

 

Tüp bebek tedavileriniz ile ilgili Yrd.Doç.Dr.Turgut Aydın Danışma Formun doldurabilir ve kendisi ile iletişim kurabilirsiniz.

 
 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ