Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

ANKET: Bütün dünyanın tedavilere bakış açısı ile birlikte Türkiye’nin ki de öğrenilecek.

ANKET: Bütün dünyanın tedavilere bakış açısı ile birlikte Türkiye’nin ki de öğrenilecek.

Bir çok ülkede aynı anda yayınlanan Kısırlık tedavilerine başlamaya nasıl karar verildiğini araştıran İngiltere Cardiff Üniversitesi, Cardiff Fertilite Çalışmaları bölümü nün  dünya çapında yaptığı araştırma Avustralya, Kanada, Danimarka, Fransa,Almanya, Hindistan, İtalya , Meksika,İspanya,İngiltere ,Amerika,Brezilya ,Çin,Rusya ,Japonya,Portekiz ile aynı anda  Türkiye de  yayına girdi.Henüz ankete başlayalı bir iki gün geçmesine rağmen katılımcı sayısı 8.000 kişiye ulaştı. Anketin  bütün dünya da sponsorluğunu tüp bebek tedavilerinde önde gelen ilaç firması Serono yapıyor.

 

 

 

Anket bütün ülkelerde  aynı anda anne-baba olmanın ve kısırlık tedavisi kararı almanın öneminin anlaşılması için yapılıyor.

 

 

 

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği ÇİDER ve www.cocukistiyorum.com internet sitesi tüp bebek tedavileri konusunda en gelişmiş sosyal forum ve içeriğe sahip olduğundan  Uluslararası Kısırlık Hasta Tüketici Birliği tarafından öncelikle Türkiye de bu internet sitesinde yayınlanmasına karar verdi.

 

 

 

Türkiye deki çiftlerin kısırlık ve tüp bebek tedavilerine  genel bakış açısı bu anket sonucunda ortaya çıkacak. Lütfen katılmaya karar verirseniz anketi sonuna kadar cevaplayınız.Ankete katılmak için lütfen aşağıdaki yazıyı tıklayınız.

 

 

 

 

 

Kısırlık Tedavilerine başlamaya nasıl karar verdiniz.?   

 

Anketine giriş için tıklayınız.

 

=====================================================================

 

 

Bu anketi doldurduktan sonra Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği (Çider) Üyelik indirimden yararlanmak isterseniz  (DERNEGE KAYIT OL  )burayı tıklayınız.
Genel Kurul Kararı ile bu anketin doldurulup uluslararası değerde bilgiler elde edilmesine katkı olarak  doldurup bize başvuranlar yıllık dernek üyeliğimiz olan
150 TL yerine 100 TL den ve 2 taksitte ödeyerek dernek kayıtlarını yaptırabilecekler.


Dernek mail: info@cocukistiyorum.com
Dernek Tel: 0216 456 39 75-76

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ