Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Tekirdağ da Doç.Dr.Selman Laçin Medicana Tüp Bebek Merkezi ile birlikteydik.

Tekirdağ da Doç.Dr.Selman Laçin Medicana Tüp Bebek Merkezi ile birlikteydik.

 

21 Aralık Pazar günü Tekirdağ’da Tekirdağ Kültür Merkezinde Medicana Hastanesi Beylikdüzü

Tüp Bebek Merkezinden Doç.Dr.Selman Laçin ,Dr.Aysun Güney ve ekibi ile birlikteydik.

 

Belediye Başkanı özel Kalemi Emel Hanımın özel ilgisi ve desteği ile toplantımız çok sıcak ve samimi geçti.Gene yoğun yağmur altında Mukadder ile birlikte yaptığımız uzun ama bir o kadar neşeli yolculuk yaptık. Tekirdağ neresi bir buçuk saatlik yol hemencecik varırız dediğimiz yol yağmurda tabiî ki git git bitmedi. Mukadder en sonunda bu Tekirdağ bizden kaçıyor mu ne demeye başlamıştı ki en nihayet şehre toplantının tam başlama saatinde vardık..

Medicana Tüp Bebek Merkezinin direktörü Gülden Hanım biz gelmeden salonda gerekli her türlü hazırlığı tamamlamıştı.Ekip çalışması olduğunda,her işiniz rast gidiyor ve o toplantıda son derece huzurlu geçiyor.Mukadderin duygu dolu açılış konuşmasından sonra 3 saatten fazla bir süre Selman Bey tedavileri anlattı ve soruları tek tek cevapladı.Toplantının sonunda da bir çok arkadaşımız tedavi için yapılan çalışmalarımız için  bizi kutladılar.Toplantının sonunda 5 çift Çider’in indirimli tedavisini kazandı.

Toplantıdan sonra hep birlikte sahilde oturup yemek yiyip kahvemizi içerken  toplantının kritiğini yaptık,sonrada bir sonraki toplantıda görüşmek üzere vedalaşarak İstanbul’un yolunu tuttuk..

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ