Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

03 Mayıs 2003 İzmir İrenbe Tüp Bebek Merkezi İle Verimli ve Samimi Bir Toplantı

03 Mayıs 2003 İzmir İrenbe Tüp Bebek Merkezi İle Verimli ve Samimi Bir Toplantı

 

Sevgili arkadaşlar;

İzmir İrenbe Tüp Bebek Merkezi ile 03 Mayıs da İzmir de toplantımızı yaptık.

Prestij Kaya Otelinin bütün İzmir’i kus bakışı görür teras salonunda rahat ferah bir toplantı oldu. İrenbe Tüp Bebek Embryologları hariç bütün ekibi ile oradaydı. Sn. İsrael Aruh bütün toplantı boyunca hazırlanmış slaytlar ile erkeğin ve kadının çıkabilen sorunlarını ve bunlarla ilgili tedavi yöntemlerini sırayla anlattı. Konuşmalar sırasında hemen gelen sorular ve verilen cevaplarla toplantıyı ciddi bir seminer havasından,hemen bir aile toplantısına çevrilmesi açısından daha iyi oldu.Gazetecilerin toplantıya ilgi ve alakası bizi sevindirdi. Toplantının sonunda genellikle yaptığımız kurayı bu defa toplantı ortasında yapmak zorunda kaldık. Ama bu da toplantının genel gidişatını olumlu etkiledi. Eğer sinirler gerginse boşaldı. Hemen tedavilerde ücretlerin ne kadar pahalı olduğu ve bu sorunla nasıl bas edileceğimizi paylaştık.

Kurayı kazanan Yasemin Selçuk’un duygularını ifadesi ,adının okunduktan sonraki mutluluğu onunla beraber hepimizin gözlerini yaşarttı.Bizde sarıldık ağladık.

Tedavilerin neden bu kadar pahalı olduğunu İsrael Bey uzun uzadıya anlattı.Çocuk İstiyorum.com a yeni indirimli fiyatlarını önümüzdeki hafta gönderecekler. En azından bundan yararlanma imkanınız olacak.

Pasta kek kurabiye yarışmasında da İzmir sınıfta kaldı. Yalnızca iki arkadaşımız pasta getirmişlerdi. Onlarda tek kelime ile muhteşemdi.İki arkadaşımız arasından hemen birinci ve ikinciyi seçerek onları ödüllendirdik. Birinci gelen arkadaşımıza elektrikli su ısıtıcısı, ikinci gelen arkadaşımıza elektrikli meyve sıkacağı hediye ettik.

Bol bol sohbetli ve konuşmalarında sık sık gülüşmelerle kesildiği samimi ve hoş bir toplantı oldu.Hava güzel ve güneşli idi.Üzerimizde stres yaratacak hiç bir şey yoktu ve biz hayatımızı kötü etkileyen sorunlarımızın çözümleri için oradaydık,bunu içtenlikle hepimiz birbirimizle paylaşıyorduk . Eylül yada Ekimde tekrar İzmirde olacağız. Toplantı Fotoğraflarımızı yarın sitede görebilirsiniz.

İrenbe Tüp Bebek Merkezine bu güzel toplantı için ve vermiş olduğu ücretsiz tüp bebek tedavisi için çok teşekkür ederiz. Önümüzdeki yıl aynı aylarda bebegimizi kutlamak için tekrar bir araya gelmeyi kararlaştırdık.

İzmir güzel bir anı olarak hafızalarımızla kalacak.Toplantının dışında olan maceralarımızı Sibelin köşesinde okuyabilirsiniz.

Tekrar görüşmek üzere.

Toplantı Resimlerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ