Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

18 Ekim Perşembe günü İstanbul’da Küçükçekmece Tüp bebek toplantısı

18 Ekim Perşembe günü İstanbul’da Küçükçekmece Tüp bebek toplantısı

 

18 Ekim Perşembe günü Cennet Kültür Merkezinde saat 14.00 /16.00 arasında  Tüp Bebek tedavileri bilgilendirme ve bilinçlendirme toplantısı yapılıyor. Gaziosmanpaşa Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Bölüm Başkanı  Dr. Murat Keskin toplantıya konuşmacı olarak katılacaktır. Tüp bebek tedavisine nasıl karar verilir,hangi tedaviler uygulanmalıdır ve başarılı tedaviler hakkında bilgiler verilecek.

Halka açık ve ücretsiz olan toplantıya herkes davetlidir.


Tarih : 18 Ekim 2012
Yer: Küçükçekmece Cennet Kültür Merkezi
Saat: 14.00 / 16.00

 

Dr.Murat Keskin Kimdir.?

1986-1992 İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Prof.Dr.Vildan Ocak İle grup çalışması, Özel Hattat Tüp Bebek Merkezi ,Fertijin Tüp bebek Merkezi ,Maya Klinik Kadın Sağlığı Merkezinde çalışmalar yapmıştır. Halen Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Tüp Bebek Merkez Sorumlusu olarak çalışmaktadır.
Kısırlık (infertilite) tetkik ve tedavileri ,Yardımla Üreme Teknikleri (Tüp bebek, mikroenjeksiyon) ,Yüksek Riskli Gebelikler ve İleri Düzey Prenatal Ultrasonografi Uygulama Tecrubesi ,Prenatal tanı ve tedavi bilgi ve tecrubesi(amniyosentez, CVS) ,Laparoskopik cerrahi ve histeroskopik cerrahi tecrübesi özel ilgi alanındadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ