Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

25 Ağustos 2001 Toplantısı Ne Kadar Hızlı Büyümekte Olduğumuzu Gösterdi

25 Ağustos 2001 Toplantısı Ne Kadar Hızlı Büyümekte Olduğumuzu Gösterdi

 

Cocukistiyorum.com sitesini yakından takip edenler geçtiğimiz Cumartesi günü gene Ataköy- Crown Plaza Holiday Inn de toplandılar.İlgi her zamanki gibi gerçekten çok büyüktü.Toplantının son anına kadar rezervasyon yaptırıldı. Her geçen gün bir önceki ilgiyi katlayarak ve çoğalarak büyüyoruz.Sitemiz tarafından ücreti ödenecek Mikroenjeksiyon ücreti için katılımın fazla olduğunu düşünmüştük ama yanılmışız. Gelenler gerçekten bilgilenmek için geldiler. Çünkü çekilişe yalnız gelenlerin yarısına yakını katıldılar.Bu site ekibini gerçekten şaşırttı ve çok sevindirdi.Çünkü gelenlerin çoğu eşleriyle değil tek gelmişlerdi.,Ücretsiz mikroenjeksiyon tedavisi çekilişini kazanan Dayanışma Kulübü üyesi Ankara’dan çok uzun süredir tedavi için para biriktiren bir çifte çıkması da Toplantıya katılanların hepsini çok sevindirdi. Ve duygulandırdı.İnşallah bu şans sonuna kadar yüzlerine güler ve bebeklerini en kısa surede kollarına alırlar.

 

Misafir Hastanemiz Dr.Pakize İ. Tarzi Kliniği Ekibi soruları cevaplamaya zor yetişti.Kalabalık olması ve herkesin sorularına cevap bulmaya çalışmalarını zorlaştırdı. Ama sonuçta herkes almış olduğu genel ve doğru bilgilerden oldukça memnun ayrıldı.

Toplantıda herkes tarafından alınan ortak bir görüşle SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı çalışanlarının Çocuk sahibi olma konusunda çektiği sıkıntıları hem dile getirmek hem de tedavilerin ücretsiz karşılanmasının sağlanması amacıyla bir ay zarfında hazırlanıp bir imza kampanyasının açılmasına aynı zamanda olayın duyurulması için internette mail zinciri oluşturulmasına karar verildi.

Toplantı Resimlerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ