Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 97 – 30.12.2003

YENİ YILINIZIN DOĞRU TEDAVİLERE VE GÜZEL HABERLERİNİZE MÜJDELİ OLMASI DİLEĞİYLE…..

Sevgili arkadaşlarım. ;

Yeni yıl yeni sayfalar ve yeni başlangıçlar ile gelecektir. Her yıl yapamasak bile bu yıl kendimize yeni bir sayfa açmayı başarabilecek miyiz? Hayatımızda,yeni değişimlere yeni sert rüzgarlara göğsümüzü gerebilecek miyiz?

Bu soruyu kendimize soralım ve karşılığında da kocaman bir “Evet” diyelim..

Umutsuzca başlanan hiç bir işin başarıya ulaşmadığını bilmenizi isterim.Her şeyin başı umuttur ve onun olması için duyulan büyük istektir.. Bir an hayatınızda işinizle yada sosyal çevrenizle ilgili yada tedavinizle ilgili bütün kapıların kendinize kapandığınızı düşünebilirsiniz.Bu zaman zaman hepimizin başına gelen bir şeydir.Ama unutmayın ki “bir kapı kapanır diğeri açılır “bu çok büyük bir gerçektir..

Hayatım boyunca bir şeyler için çabaladım. İyi yada kötü sonuçlandı ama uğraşmaktan hiç yüksünmedim bir şey olmadıysa başka bir şey denedim.Sonuçları ben bir yerde miyim değil miyim bilemiyorum ama yaptığım işten sonsuz mutluluk duyuyorum ,çabalamaktan da çalışmaktan da …Gelen güzel haberleriniz de benim ödüllerim oluyor. Bu site vasıtasıyla tedavi oldunuz,oluyorsunuz yada olmadınız hiç önemli değil. Dostça verilen bir güzel haber benim ödülüm. Verilen değer “mutlu haber” alındığında o an hatırlanmam ve bana haber verilmesi. İste o zaman diyorum ki bu iş çabalamaya değer. Kötü haber geldiğinde de üzülüyorum ama yaşımın ve geçirdiklerimin tecrübesiyle bunun herhangi bir şeyin sonu olmadığını biliyorum. Sabrın ne kadar büyük bir dost olduğunu düşünüyorum bu durumlarda elimden geldiğince bunu da dostlarıma ve size anlatmaya çalışıyorum.Problemlerinizin bir puzzle gibi değerlendirilmesi gerektiğini söylüyorum hep size. Problemlerinizi küçük küçük parçalara bölüp öyle halledeceksiniz . Asla bir bütün halinde halledemeyebilirsiniz. Zaman hızla değişiyor ve sürekli çocuk sahibi olma konusunda yeni bilgiler taze haberler ve yeni ilaç kombinasyonları oluşuyor. Baş döndürücü bir hız bu Ama buradan her zaman bu bilgileri en doğru bir şekilde alabilirsiniz .

Pes etmek yok hiçbir zaman,hiçbir şey de olduğu gibi …

En umutsuz zamanlarınızda bizi arayabilirsiniz her zaman yanınızda olacağız. Telefonlarımız ve mail adreslerimiz bize ulasın bölümünde mevcut. Sorunlarınızı birlikte halledeceğiz,yanlışlıkları birlikte çözeceğiz, Birlikte çok çalışacağız ve inanın her şeyin üstesinden geleceğiz.Her şey çok zor olabilir ,çok zaman alabilir ama imkansız olamaz..

İçimizdeki büyük gücü artık harekete geçirmek zamanı..

Yeni yılınızı çok güzel geçirin..Her şeyi bir gece olsun unutun İsterseniz dostlarınızla ,isterseniz eşinizle baş başa evinizde çok eğlenin ve çok enerji toplayın. Bu yıl buna gerçekten çok ihtiyacımız olacak.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak,mutluluk gözbebeğiniz akdar yakın olsun. Umutlarınız gerçek,mutluluklarınız sonsuz olsun..

Yeni yılınız kutlu olsun.

Sonsuz Sevgilerimle..
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ