Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 33 – 16.09.2002

Sevgili dostlarım,

Sonbaharın yağmurlu can sıkıcı günleri geldi.Bu dönem herkes için yazdan sonra oldukça sıkıntılı ve depresyona hazır günler..Bu nedenle lütfen kendimize ve çevremizdeki insanlara karşı biraz daha anlayışlı olmaya gayret edelim.Bu aylar genel temayül olarak yazdan sonra yeniden cocuk sahibi olmak için tedavilere başlama aylarıdır.Stress yeniden yüklenilir nedense.Benim tavsiyem özellikle bu günlerde depresyona karşı hazırlıklı olmak ve özellikle sağlığımıza dikkat etmek.Doktorunuzla mutlaka diyalog kurun ve vucudunuzu destekleyici vitaminlerinizi eksik etmeyin.B vitaminlerinin eksikliğinin de stress hormonlarınızı tetikleyeceğini unutmayın.Folik asitinizi mutlaka alın,meyve ve sebze ağırlıklı beslenin.Kış sebzeleri bütün vitaminleri içerir.Tedavilerinizde sizde doktorunuza bu şekilde yardımcı olabilirsiniz.

TOPLANTILAR

Toplantılarımıza Kasım ve Aralık aylarında başlayacağız.Ama toplantılarımızın formatları tamamen değiştirerek başlayacagız.Artık toplantılar bir seminer havasında olmayacak.Gerçekten çok samimi bir ortamda üyelerimizle birlikte olmak istiyoruz.Bu nedenle gerçek formatlar üzerinde çalışmalar yapmamız gerekiyor. Aramıza yeni üyelerimiz katıldılar onlarda da eski üyelerimiz ile yüz yüze tanışmak istiyorlar.. Eski üyeler de birbirlerini özlediler.

SOHBET ODASI ve DOKTORLARLA ONLİNE GÖRÜŞMELER

Doktorlarımız haftanın en az 5 günü sohbet odasında online sorulara cevap veriyorlar.
Hem öğlen 12.00/13.00 arası hem de gece 21.00/22.00 arası online sorularınızı sorabilirsiniz.
Ulaşabildiğimiz bütün hastanelere mail yolladık ve sohbet odasına girmelerini rica ettik. Bir çok Sn doktorumuz sorularımızı cevaplamayı kabul ettiler.Her şey en doğru bilgilere ulaşabilmeniz ve tedavi sürenizi kısaltabilmeniz için.. Yararlanmanızı tavsiye ederim.

HASTANELERİN YENİ FİYATLARI VE İNDİRİMLER

Bu hafta hem hastane fiyatları ve hem de dayanışma kulübü üyeleri ve dernek üyeleri için indirimler tamamlanacak ve hafta arasında sayfamıza konulacak İndirimleri yalnız dernek üyelerimiz görebilecekler.Bütün tedavileriniz için üye printi almanız tedavilerde hastanelerin size daha cok yardımcı olmasına neden olacaktır.

Gelecek hafta görüşmek üzere
Hoşçakalın
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ