lady q  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 152 – 07.03.2005

ADAPAZARI TOPLANTISININ ARDINDAN..

Merhaba;

Çok güzel bir Adapazarı toplantısından döndük.Ayların en kalabalık toplantısı oldu. ASM Sanat Merkezinde 300 kişi vardı.İnanamadık!! Adapazarı Büyükşehir Belediyesinde çalışan Funda Hanım çok şaşırdı ve “Bir daha bu tür bir konuda asla sizsiz toplantı yapmam hiç böylesini görmedim,Adapazarın daki onca yağmura rağmen bu kadar kişinin gelmesi çok önemli” dedi.. Çok gururlandık.. Dostlarımızla buluştuk hasret giderdik,hamile arkadaşlarımızı gördük sevindik. Dr.Güvenç Karlıkaya’nın zorlu uğraşısı sayesinde doğmuş küçük Güvenç’i sevdik. Saatlerce sorular cevaplandı. Herkes bilgilere doymuş olarak salonu boşalttı. Adapazarı Büyükşehir Belediyesine ve İstanbul Memorial Hastanesinin Tüp Bebek Ekibine bu başarılı ortak çalışma için çok teşekkür ederim. Toplantıda 1250 usd lik tedavi gerçekten çok ihtiyacı olan bir üyemize çıktı.Buna da çok çok sevindik..

Toplantı Fotoğraflarını Görmek İçin Tıklayınız

 

Herkesin ortak sorusu devlet ve üniversite hastanelerinden kısırlık raporunun nasıl alınacağı idi. Sıkıldığımız haberde bu merkezlerde raporların kendi merkezlerinde yapılmak üzere rapor vereme konusunda hastalara direktif vermeleri idi. Bu konuda çok etkili bir çalışma yapılmaya karar verildi.

Sitedeki Bakanlığa iletilecek sorularınız bu hafta sahiplerine ulaşıyor. Önümüzdeki hafta bunları sitede yayınlayacağız.

12 Mart’ta Çanakkale’de olacağız. Çanakkale Akol Otelde saat 13.00 de dostlarımızla buluşacağız ve ilk defa gideceğimiz bu şehirde Çanakkale Belediyesi de duyuru konusunda bize bütün imkanlarını sunuyor. Sivil toplum örgütü olmanın en güzel yanı da bu işte..

Hepinize kucak dolusu sevgiler..
Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ