Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Sibel’in Köşesi – Sayı 119 – 10.05.2004

Sevgili Dostlarım;

Yeni ve çok güzel haberlerimiz var.Bu ay biraz elimizde olmayan nedenlerden dolayı toplantı tarihlerini geç belirlemek zorunda kaldık ama   hastanelerle çalışmalarımız açısından bu  çok önemliydi.
Bu ay iki toplantımız var. ;
Birincisi 22 Mayıs İstanbul Taksim Eresin Oteli saat 13.00/17.00 arası ,
İkincisi 29 Mayıs İzmit te Asya Oteli. 14.00/17.00 arasında. Diğer illerdeki toplantılarımızdan da bir çoğu belli oldu.Sayfanın en altında  bu tarihleri bulabilirsiniz.
Müjdelerimizde var.;
* Artık derneğimizin ücretsiz muayene yapacağı bir doktoru var. Dernek üyelerimiz bize başvurarak ücretsiz muayene için randevu alabilirler.İlk uygulamamız İstanbul da hızla diğer şehirlere yayılacağız.

*Mayıs ayında ikinci toplantımız; 29 Mayıs da da İzmit te Asya Otelde saat 14.00 de toplantımız var. Bütün İzmit üyelerimizi bekliyoruz. Asya Oteli Ankara Cad.No:121 tel:0262 3213125

 

ARTIK İLAÇLARINIZDA DAHİL OLMAK ÜZERE 12 AY ,18 AY ,24 AY TAKSİTLE İLE TÜP BEBEK TEDAVİSİNİ İSTEDİĞİNİZ HASTANEDE YAPTIRABİLECEKSİNİZ
Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler sitede da yayınlanıyor ama 22 Mayıs da ki İstanbul Taksim Eresin Otelinde toplantımızda sizlere ayrıntıları ile açıklayacağız.Bu toplantıya mutlaka katılmalısınız..Taksitlendirme programının anlatılması nedeniyle bu toplantımız oldukça değişik olacak. 2 yada 3 üyemiz 500 usd dan 20 üyemizde 1500 usd 10 üyemizde 1700 usd tedavi alma imkanına kavuşacaklar.

Toplantımız saat her zamanki gibi 13.00 de başlayacak ve 16.00 ya kadar sürecek..

Üyelerimiz isterlerse tedavilerinin taksitlendirilmesi konusunda o gün bize başvurabilecekler.Toplantımız ücretsiz ve herkese açık olacaktır.Derneğimizin doktoru Dr. Celalettin Örnek toplantıda bizi tedaviler konusunda yada bilgilendirecek.

Rezervasyon için bilgi : 0216 456 39 75-76 yada sibelt@cocukistiyorum.com a mail atabilirsiniz.

29 Mayıs da da İzmit te Asya Otelinde 14.00/17.00 arasında bir toplantımız olacak.Bu toplantımızda misafir hastanemiz Kadıköy Şifa Hastanesi Toplantı sırasında bir kişinin 500 dolara tedavisi 20 kişinin de 1600 usd den tüp bebek tedavisi Kadıköy Şifa Hastanesinde yapılacak.Üyeler istenirse bu tedavilerde derneğimiz ve özel anlaşmalı bankamız tarafından taksitlendirme imkanına kavuşacaklar..Rezervasyon: 0216 456 39 75- 76 yada mail: sibelt@cocukistiyorum.com   a mail atabilirsiniz.

 

Bundan böyle her ay üyelerimizden 30 kişinin tedavisi anlaşmalı hastanelerimizde 1600 usd-1850 usd den tüp bebek tedavisi verilecektir.Eğer isterlerse bu tedavileri bir yıldan 18 aya kadar ilaçlar da dahil olmak üzere taksitle ödeyebilecekler.

 

Şu anda anlaşmalı hastanelerimiz:

İSTANBUL PİLOT BÖLGE.

Kadıköy Şifa Hastanesi Dr.Aytuğ Kolankaya, Acıbadem Hastanesi Doç. Dr.Cem Demirel ,

Kalamış Kadın Sağlığı ve Jinemed Kadın Sağlığı Prof.Dr. Teksen Çamlıbel .,İstanbul Memorial Hastanesi Doç.Dr.Semra Kahraman, Eurofertil Üreme Saglığı Merkezi Dr.Hakan Özörnek…. Diğer kliniklerle ilgili çalışmalar anlaşma bitme aşamasındadır.

DİĞER ŞEHİR DIŞI TOPLANTILARIMIZ:

05 Haziran Erzurum,12 Haziran Diyarbakır,19 Haziran Ankara ,03 Temmuz Bursa ,21 Ağustos Konya, 25 Eylül Eskişehir,9 Ekim Trabzon,27 Kasım Kayseri,18 Aralık Samsun,05 Mart Edirne. Bu arada heray İstanbul Toplantısı , 3 ayda bir Ankara ve İzmir toplantılarımızda olacak. Bunları lütfen derneğe sorunuz. Bizi toplantılarımızda lütfen yalnız bırakmayın.
İLAÇ KONUSU * BU ÇOK ÖNEMLİ* :BİZİMLE BİRLİKTE TEDAVİ OLUN OLMAYIN İLAÇLARINIZI BİZE SORUN İNDİRİMLİ SİZE NERDE OLURSANIZ OLUN ULAŞTIRALIM.
DİĞER BİR KONU İL TEMSİLCİLERİ ARIYORUZ.;
Her ilde hem www.cocukistiyorum.com  ve Çocuk İstiyprum Dayanışma Derneğinin   Türkiye dahilinde il-İlçe temsilcileri olacaktır. İl yada ilçe temsilcisi olmak ve etrafında bu sorunu yaşayanları bize ulaşmaları konusunda yardımcı olmak istemezmisiniz?

 

DERNEK AİDATLARI:

Lütfen Dernek aidatlarınızı eğer tamamlamamışsanız tamamlamanızı henüz olmadıysanız hemen üye olmanızı rica ederiz. Derneğin bütün çalışmaları, gideri;kirası,telefonları, ,toplantılar,şehirlerarası seyahatler ve hastanelerle ilgili indirim çalışmaları bu aidatlarınızla yapılmaktadır.
Kuralara yada taksitli tedavilere katılmak isterseniz mutlaka derneğe tam üye olmalısınız.Yıllık aidatımız bir defaya mahsus yalnızca 60 milyon liradır.

YENİ BİR İNTERNET SİTESİ VE BİZE ÇOK YARDIMCI OLACAK

www.starboxtr.com   internet sitesi de açıldı..Yaptığınız her alışveriş size tedavi ve indirim olarak geri dönecektir.LR Kozmetik İnternational firması her ay   60 milyonluk alıs veris 200 seferi aşarsa ücretsiz bir tüp bebek tedavisine sponsor olacak. Lütfen Dostlarınıza haber verin Herkesin mutlaka her ay kullandığı bir şampuanı yada bir deodorantı vardır değil mi.? Lütfen buradan alın ve birbirimize destek olalım. .

Her şey gönlünüzce olsun.

Sibel Tuzcu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ