Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Prof.Dr.Mustafa Bahçeci Görüntülü sohbet odamızda ilk kez bizimle birlikte

Prof.Dr.Mustafa Bahçeci Görüntülü sohbet odamızda ilk kez bizimle birlikte

 

17 Eylül Çarşamba Günü saat 12.30da  Alman Hastanesi ve Bahçeci Kliniğinden Prof.Dr.Mustafa Bahçeci Görüntülü Sohbet odamızda üyelerimizi bilgilendirecek

 

 

Sevgili Üyelerimiz

 

Türkiye’nin Tüp Bebek konusunda en  saygın,en tecrübeli ve önde gelen   bilim adamlarını tedavileriniz hakkında  bilgilenmeniz için görüntülü sohbet odamıza davet etmeye devam ediyoruz.

 

Sn.Prof.Dr.Mustafa Bahçeci  de  Prof.Dr Semra Kahraman gibi  ricamızı kırmadılar ve 17 eylülde ikinci online seminer davetimizi kabul ettiler.Prof.Dr Mustafa Bahçeci’nin katılımıda  aslında kendi içimizde  gene bir ilk olacak çünkü  o da Prof.Dr.Semra Kahraman gibi sohbet odamıza ilk defa konuk olacak .Bu nedenle bu nazik onay Semra Hanımınki gibi bize büyük sevinç ve onur verdi.
Görüntülü Sohbet Odamız özellikle doktor sohbetlerinde tedavi olacak üyelerimizle uzman doktorlarımızın bire bir iletişim kurulması açısından oldukça yararlı oluyor

 

Seminerlerimiz nasıl gerçekleşiyor ?

Üyelerimiz sohbet odamızın moderatörleri nezaretinde giriş sırasına göre sorularını sohbet odasına yazarak soruyor uzman doktorumuzda soruyu okuyup sesli olarak cevabını veriyor. Üyelerde hem doktorumuzun görüntüsünü hem de sesini duyarak sorularına ne yanıtlar almış oluyorlar.

 

 

Bütün üyelerimizi 17 Eylül Çarşamba günü saat 12.30/13.30 arasında Prof. Dr.Mustafa Bahçeci ‘yi dinlemek ve sorularına yanıt alabilmek için yeni sohbet odamıza davet ediyoruz.

 

 

ÇOK ÖNEMLİ 

Online Bilgilendirmeyi kaçırmamanız için;

 

Sohbet odasına girmekte  eger sorun yaşıyorsanız ya da

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi unuttuysanız

Hemen bizimle irtibata geçiniz.
e-mail : webmaster@cocukistiyorum.com

Tel:0216 456 39 75-76  webmaster Zafer Çoşkun

www.cocukistiyorum.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ