Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Balıkesir ve Burhaniye toplantılarımızın resimlerle hikayesi

Balıkesir ve Burhaniye toplantılarımızın resimlerle hikayesi

Balıkesir toplantısının açılış konuşmasını yapıyorum.Salonda 160den fazla misafirimiz vardı,Daha önceki toplantımızdan bebek sahibi olanlar da bizi yalnız bırakmadılar.


Dr.Ali Mesut ve Umut Tüp Bebek Halkla İlişkiler Yardımcısı Neslihan Hanım benim açılış konuşmamın bitmesini beklerken.Neslihan hanım
5.5 aylık hamile ama yorgunluk ne demek bilmedi.

Dr.Ali Mesut toplantı için herkesin anlayabilecegi tıp dilinden uzak çok sade ve anlaşılır bir sunum hazırlamıştı.Misafirlerle birlikte ilgi ile izledik


Hepsi de birbirinden değişik bir çok soru soruldu.Hemen hiç birinin birbirine benzememesi ilgimizi çekti.

Dr.Ali Mesut un Tedavilerle ilgili konuşmasından sonra Neslihan Hanım Tüp Bebek tedavi fiyatları sosyal güvenlik mensuplarının ödeyecegi miktarlar ve raporlar ile ilgili ayrıntılı bilgilendirme yaptı.


Geçen yıl toplantımıza katılan ve geçtiğimiz yıl da tedavi olup bebek sahibi olan üyemiz behlül bey ve eşide toplantımıza katıldılar.Her zaman yaptığımız gibi tedavi sonucunda olmuş uğurlu bebekler diger bebek sahibi olacakları belirlediler.Sevgili Behlül ve eşi toplantının başından beri salondaydı haklı olarak bebekte sıkıldı ve uyuyakaldı. 

 
İkinci indirimli tedaviyi çekende 2005 yılındaki toplantıda verilen ücretsiz tedavi sonunda dünyaya gelen Hayrunnisa oldu. Kocaman kız olan hayrunnisa iki tane daha yeni anne ve baba  olacak çifti seçti.

Toplantının sonunda tedavi olacak üyelerle hep birlikte veda fotografı çektirdik.

Burhaniye de Burhaniye İlçe Halk Kütüphanesi yetkilisi Sayın Nazmi Beye Burhaniye halkına toplantı duyurumuz ile ilgili göstermiş olduğu olağanüstü çalışma için bir plaketle
minnettarlığımızı sunduk.

Burhaniye de de Toplantıya katılım çok küçük bir yer olmasına rağmen çok iyi idi.Katılımcılar çok canlı ve çok ilgiliydiler.İçlerinde muhtelif illerde defalarca tüp bebek tedavisi gören çiftler vardı. 

Neslihan Hanım sosyal güvenlik mensubu olmaları nedeni ile tedavileri  ve rapor almaları sıkıntıda olanların sorularını büyük bir sabırla dakikalarca cevapladı.

Burhaniye de de Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği tarafından indirimli tedavi imkanına kavuşacak 10 çift belirlendi.

Ali Mesut Bey tedaviler hakkında net konuşmasıyla
izleyicilerin haklı güvenini kazandı.Seyahatimiz sırasında onun yeni çalıştığı tedavi protokolu hakkında da bilgi aldım.Herhangi bir yerde yayınlanmadan da ayrıntısını açıklamayacağıma söz verdim ama  haberiniz olsun güzel şeyler oluyor..

Neslihan Hanım bu resmini sevmedi ama ben çok sevdiğim için koydum. Çok konuşkan ,güleryüzlü ve kibar bir hanımefendi.Herkese aynı sorular bile olsa sabırla baştan başlayarak anlattı. Gelecekte onu çok daha yukarılarda bir yerde göreceğimize eminim.

Umut Tüp Bebek Merkezinin elemanlarından şoförümüz Abuzer Bey.Renkli kişiliği ile seyahatimize renk ve neşe kattı.Seyahat dışında danışma masamızdaki vazgeçilmez hakimiyeti,iletişimi ve olaganüstü çalışmasıyla da göz doldurdu.

Çoğunuz onu webmasterimiz olarak tanıyorsunuz ama o herşeyi yapıyor.Elinin her işe yatması başına bazen bela olsa da ondan asla vazgeçemiyoruz. Seyahatlerimizinde vazgeçilmezi oldu.Hem Çocuk İstiyorum’un hem de Umut Tüp Bebek Merkezinin. Seni seviyoruz Zafer.

Bendeniz;Yıllardır bir kaç kişiye daha ne kadar uygun tedavi imkanı buluruzda sorunlarını hallederiz diye çabalayıp duruyorum.

Artık yaşlandığım resimlerde daha çok belli oluyor.:-)Keşke daha çok sponsor bulabilsek de isteyen herkese sorunsuz tedavisini hemen yaptırabilsek. Allah bir gün sesimizi duyacak elbette..

ÖNEMLİ NOT:
İSTANBUL ve KOCAELİ ÜYELERİMİZ
TOPLANTI VAR ,SİZLERİ BEKLİYORUZ.

İstanbul’da Gebze de  Osman Hamdi Kültür Merkezinde  21 Kasım Cumartesi günü saat 13.00/16.00 arasında Umut Tüp Bebek Merkezi ile birlikte tüp bebek tedavileri ile ilgili toplantımız var.
Tedaviler hakkında bilgi verecek olan doktorumuz Dr.Enver Kurt
Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayınız

Toplantıya katılanlar arasında dernek üyesi 10 çift indirimli tedavi imkanına kavuşacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ