Tüp Bebek  


Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği – Tüp Bebek

Kendinize ve ÇİDER’e destek için FARMASİ’ye üye olun

Kendinize ve ÇİDER’e destek için FARMASİ’ye üye olun

Kendinize ve ÇİDER’e destek için FARMASİ’ye üye olun

Merhaba;

İlk önce minik bir hikaye  anlatayım. Biz bu işe nasıl girdik.. Bundan 3 yıl önce kızımın 18 .ci yaş günü dolayısıyla yaş günü hediyesi dolayısı ile eski ÇİDER üyemiz  FARMASİ direktörü Ahmet Döğer ‘den   (bebeği olanlara eski diyoruz artık 🙂 ) bir kutu FARMASİ Makyaj Ürünü ve kremleri hediye aldık. Bir kutu birbirinden değişik ürünü görünce hem çok mutlu olduk hem de  bir an önce kullanmak için sabırsızlandık açıkcası.. Daha önce  FARMASİ nin ismini biliyordum. Başka bir firma ile acı bir tecrübem olmuş bu nedenle  mümkün olduğu kadar satış mecburiteri olan bu tür çalışmalardan uzak durmaya çalışırdım.. Şatış konularına çok ilgimde yoktu.

Neyse biz ilk önce kremler sonra üstüne onu da deneyim dur şunu da deneyim diyerek kullandıkça cildimin özellikle kremler nedeni ile yumuşacık ve pürüzsüz bir hal aldığını görünce daha ciddi bir şekilde sürekli kullanmaya başladım. Kızım şampuanından çok memnundu bende kremlerinden .Dikkatli inceleyince ürünlerin içinde kimyasal madde olmadığını da fark ettim. Biz ana kız  böylece kullanma işini daha ciddiye aldık.

Eğer bu ürünler kimyasal değilse ve  ve çocuk sahibi olmak isteyenler bundan yarar görecekse neden bu ürünleri dernekte tanıtmayalım  neden satılmasın hem derneğe gelir olur hemde kullananlar daha sağlıklı ürünler kullanmış olur diye düşündüm.

Çünkü bu satış sisteminin önemli bir özelliği vardı. Üye olduğunuzda normal aldığınız fiyattan  çok daha ucuza alabiliyordunuz. İlk önce kullanmak için alacaktınız.. Ve kullandığınız memnun kaldığınız ürünleri çevrenize duyurup, onlarında almasını sağlayacaktınız. Eğer bir üründen memnunsanız zaten bunu reklam niyetiyle değil seve seve söylersiniz. Ya da çevrenizdekiler ” Sen ne kullanıyorsun, yüzü harika gözüküyor demezler miydi ? ” Onlar da üye olup satın aldıkları zaman sizde para kazanıyordunuz. Böyle etrafındaki kişileri üye yapıp ,sağlıklı ürün almasını kolaylaştırıp ,hem kendinizin hemde çevrenizdeki kişilerin sağlığına da olumlu katkınız olacaktı. Bu fikir hoşuma gitmişti…

ÇİDER de dernek olarak ek gelire kavuşacaktı. Çevremde tüp bebek parası için zorlanan bir çok kadın vardı. Neden bu hanımlar FARMASİ ye  üye olup, bu ürünleri tanıtımını yapıp bütçelerine katkıda bulunmasınlar ? diye düşündüm. Eğer biz kocaman bir aile isek hepimiz birlikte kazanmalıydık.

Bundan sonra  ;

Daha sonra  eski arkadaşlarımız Neşe ve Ahmet Döğer ‘i aradım .FARMASİ ürünlerini ÇİDER de satabilir miyiz diye sordum Önceliğim  doğurganlığı artırıcı Doğal Vitaminler, kimyasal olmayan temizlik maddeleri ,el yüz kremleri ve  makyaj  malzemeleriydi. Çünkü bir şey kullanılacaksa her şey kullanılmalı.. Kimyasallardan tamamen arınmamız gerekiyordu.

Alışkanlıklar kolay kırılmıyor. Her gece reklamlarda milyon defa bir deterjan reklamı beyninizde zonklarken  hayır ben bunu alacağım FARMASİ’nin kimyasal olmayan ürünün kullanacağım  demek zor. Ama başlamak gerek. ben şimdi. çamaşırlarım için deterjandan aldım  evet değişik foş diye dökmüyorum ,çamaşır makinasına deterjanı konsantre olduğu için azar azar koyuyorum. Ama temizliyor. Çamaşırımda artık bırakmadığını biliyorum artık..

FARMASİ ye üye olmanızı öneriyorum. Siz ve eşiniz de çalışıyor olabilirsiniz. ama çevrenizdeki kişilere de tanıtın ve satın alamalırnı saplayın. Hayatınızın yavaş yavas değiştiğini göreceksiniz. Sağlığınız, cebiniz,bütçeniz herşey yavaş yavaş düzelecek.

Tüp bebek parası nereden gelecek, nasıl olacak diye düşünmeyeceksiniz. 3 oradan 5 buradan derken bir bakmışsınız herşey denkleşmiş. Hi. bir şey uğraşmadan olmuyor. ÇİDER derneği içinde aynı şey söz konusu . Bakın 20 senedir çaba gösteriyorum canlı dinamik ve sağlıklı bir şekilde ayakta 🙂 Bakarsanız bir şey bağ oluyor bakmazsanız çöl…

FARMASİ ye üye olduğunuzda herhangi bir para ödemiyorsunuz.

Her ay belli bir şatış yapma yada alma zorunluluğu da yok. Ama her ay çamaşır tozu yada şampuan almıyor musunuz? sadece ilk başta onları alın..  eşinizin  yada yakınınızın yaş gününde parfümünü hediye edin..hem uyguna alın hemde etrafınızdakileri mutlu edin. Ara sıra el kremi ve makyaj malzemeniz bitmiyor mu? ilk önce kataloğa bakın ve internetten isteyin bu kadar basit. Ben bunu yapıyorum..

Vitamin ihtiyacı olunca ilk önce kataloğa bakın. Mutlaka kendinize bir şey bulacaksınız.

Hadi şimdi Neşe Döğer e kayıt olun o bizim sponsorumuz her şeyde o yardımcı oluyor. ÇİDER le birlikte sizi de kayıt edecek. Hep birlikte kazanalım.:) .

NEŞE DOĞER  FARMASİ KAYIT FORMU 

 

Farmasi ürünlerine @dogurgan.urunler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bize facebook  https://www.facebook.com/cocukistiyorum

ve instagram dan da https://www.instagram.com/dogurgan.urunler sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Tüp bebek tedavileriniz için her zaman olduğu gibi Çocuk İstiyorum Foırmu ile bize ulaşabilirsiniz. ÇİDER’in indirimleri ile daha uygun bir şekilde tüp bebek tedavinizi yaptırabilirsiniz.

 

..

 

Tüp bebek tedavileriniz için her zaman olduğu gibi Çocuk İstiyorum Foırmu ile bize ulaşabilirsiniz. ÇİDER’in indirimleri ile daha uygun bir şekilde tüp bebek tedavinizi yaptırabilirsiniz.

 
  •   
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ